Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak Vele?

Figyelt kérdés
Én 35 éves anyuka vagyok, egy gyermekem van. Elég kicsi, igy nem tudok elmenni sehová msem, hobbim nincs mellette, családomtól messze vagyok, barátnők lemorzsolódtak. mVan egy pasim, aki 39éves, éli az életét, megvannak a barátai, persze család sehol, csak a kapcsolataival foglalkozik, meg a hobbijaival. Meg persze velem. Én egy nagy nulla vagyok, nem tudok miről vele beszélgetni, mert velem a munkán kivül, meg a gyereken kivül nem történik semmi. Nem járok el sehová mert nincs kivel és nincs is rá idő. Majd ha felnő a gyerekem, akkor talán szabad leszek? de akkor már késő. Mivel a gyereken kivül nrem vagyok emberek között, már humorom sincs, beszélni sem tudok semmiről.. Félek, hoy unalmas leszek, jobban mondva az vagyok, csak félek, hogy ő ezt hamar megunja és kidob. Bármennyire szeretem is, úgy érzem, nem tudok az lenni, akit szivesen odaadnék valakinek egy kapcsolatban, ezért inkább én szakitanék vele, pedig imádom. A szex is fantasztikus vele, soha nem volt még senkivel ilyen jó, kedves, jó humorú, törödő és megértő pár, de én egy nagy nulla vagyok, nem lehet igy egy kapcsolatot csinálni...
2013. jún. 30. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ennyire lebecsülöd magad az miért jó? nyilván ha unalmasnak tartana vagy valami nem lenne jó nem lenne veled. amúgy a gyerekkel egykorú gyerekek szüleivel sem jössz ki? játszótér? ott is lehet ám ismerkedni.
2013. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem adod be a picit a bölcsibe?
2013. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Óvodás már : ) De igen, szoktunk beszélgetni az anyukákkal, de olyan barátnöm nincs, akivel eljárnék pl. kávézni, ne adj isten néha bulizni... Légüres térben érzem magam. Lakberendezés érdekel, de már túl öregnek érzem magam ahhoz, hogy ezt tanuljam, ráadásul sokan vannak már a szakmában. Olvasni, futni szoktam. Ezenkivül egy nulla vagyok...
2013. jún. 30. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy gyereked van te is számítasz csak próbáld meg megtalálni az egyensúlyt, hogy mindkettőtöknek jó legyen. Biztosan boldog és mosolygós anyukát szeretne nem pedig búval béleltet.


A barátodnak pedig mondd meg, hogy szeretnél kimozdulni vele. Beszélgessetek összeköltözésről, közös gyerekről, majd úgyis elválik mi lesz

2013. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress magadnak valami olyan hobbit, amit akkor tudsz űzni, amíg a gyereked az oviban van, és próbálj közelebbi barátságot kialakítani az anyukákkal. :D Az ilyen "nulla vagyok" szöveget meg felejtsd el, mert feleslegesen szomorítod magad.
2013. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
: ) Keresem a megoldást és semmiképp sem akarom feladni, csak nem tudom mit tegyek saját érdekemben, a lehetőségeimhez mérten.
2013. jún. 30. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá a dologra, csak nyugodtan, majd úgyis találsz olyat, ami illeni fog hozzád, csak ne add fel.
2013. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!