Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretője vagyok egy férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretője vagyok egy férfinak, hogyan "szakítsak" vele?

Figyelt kérdés
Ezt személyesen kéne vele közölnöm vagy elég ha leírom üzenetben? kb 4 hónapja találkozgatunk, de én ezt már meguntam... köszönöm a választ
2013. jún. 14. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen. Te is benne voltál a dologban, legyen benned annyi, hogy a szemébe mondod.
2013. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom ezt miért kell megkérdezi. Szerintem bárhogy... Ez nem is kapcsolat.
2013. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsolat. Én a szeretői kapcsolataimat kb úgy szakítom meg, hogy nem reagálok a megkeresésre. Ha nagyon kitartó, akkor sms-be megírom, hogy "köszi, de találtam mást, minden jót" és kész.

Illetve egy kivétel van, ha évek óta tart a viszony, és szorosabb a szál, akkor személyesen közlöm. De ez nehéz nagyon, mert érted amúgyis ritkán találkoztok gondolom, most szabaddá teszitek magatokat a randira, aztán csak odamész és helló? Elég pocsék, mert ha alibije van, nehezen leszervezte, akkor rosszabbul jön így ki, mintha sms-ben közölted volna vele. Saját tapasztalat. 31/N

2013. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké köszönöm, igazatok van. akkor szerintem leírom e-mailben neki, az úgy csak jó lesz :)
2013. jún. 14. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
miért untál rá ?
2013. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is személyesen jobb.
2013. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
unalmas hogy csak szexelünk és semmi más... nekem ez így túl kevés hogy hetente találkozunk egyszer pár órára lefekszek vele és ennyi. persze tudom hogy nem lenne köztünk semmi komoly dolog köztünk, nem is szeretnék de azért néha lehetne más is szexen kívül..
2013. jún. 14. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!