Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ennyit szenvednie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyit szenvednie egy ocsmány férfinek?

Figyelt kérdés
Nekünk is vannak érzéseink, de a lányok ezt nem is veszik figyelembe. Főleg, aki annyira ronda, mint én, azzal még szóba sem nagyon állnak. Egy csúnya férfinek tényleg végig kell szenvednie az életét úgy, hogy egy csepp örömöt nem érezhet egész életében?

2013. jún. 30. 19:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
beképzelitek h rondák vagytok.. küldj már egy képet, mert kiakadok már az ilyen kérdésektől..
2013. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de nem beképzelem. Eddig az összes lány, aki látott már élőben mind azt mondta, hogy olyan ocsmány vagyok, hogy már az is sérti őket, hogy megszólítottam és hogy sosem lesz senkim, mert már az is sérti a jó ízlés határát, hogy létezem.
2013. jún. 30. 19:05
 3/33 anonim ***** válasza:
én se vagyok szép ezért a testemen próbáltam felhozni magam és kidolgoztam magam elég szép fittneszes formára mert ha az arcomról nem is a testemről tehetek :) igaz így se olvadnak el tőlem de már jobban megnéznek :) és máshogy álnak hozzám :) tehát van megoldás csak nagyon nehéz és sose szabad feladni :)
2013. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,de lehet hogy beképzelt csajoknál próbálkoztál ? Mert ha minden újjára kapásból talál 5 pasik , akkor persze hogy így beszél .
2013. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Rengeteg lánynál próbálkoztam már, és egyik sem topkategóriás volt, azok tudom, hogy kiröhögnének. De az összes lány úgy van vele, hogy még akkor sem jönne el velem még egy randira sem, ha én lennék az utolsó férfi a földön.
2013. jún. 30. 19:10
 6/33 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom , esetleg barátkozni a nőkkel aztán mikor megismernek akkor lehet valamelyik megszeret .


Én sem dicsekedhetek azzal ,hogy sorban állnak a férfiak , pedig nem vagyok csúnya , aranyos a pofim , kicsit molett vagyok . Soha nem én tetszettem meg a pasiknak bármely barátnőmmel is voltam , egy időben kihívón öltözködtem , akkor volt egy pár pillantás , randira senki el nem hívott volna . Mondjuk a saját zárkózott életmódom is a hibás , de a zárkózottságot meg az okozta ,hogy nem kellettem senkinek . Ördögi kör ez így sajnos .

2013. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Mond már el kérlek, hogy te hogy csajozol.
2013. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Mert a nők felszínesek, mindegyiküknek csak a külső számít. Ha csúnya vagy, lehetnek akármilyen belső értékeid, akkor is eláshatod magad.
2013. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

nagyon jó válaszok vannak itt, érdemes megfontolnod (kivéve 8-ast, mert belőle a sértettség beszél, és általánosít)


nekem is küldhetsz képet, nem foglak bántani, felnőtt nő vagyok, inkább segítenék, hátha valamit lehetne rajtad változtatni

2013. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 LePeDő ***** válasza:
Ugyanmár olyan ronda férfi nem létezik, aki tényleg ne találna senkit, te sem lehetsz rossz, csak lehet az önbizalmaddal van a gond. Mellesleg hány éves vagy?
2013. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!