Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ennyit szenvednie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyit szenvednie egy ocsmány férfinek?

Figyelt kérdés
Nekünk is vannak érzéseink, de a lányok ezt nem is veszik figyelembe. Főleg, aki annyira ronda, mint én, azzal még szóba sem nagyon állnak. Egy csúnya férfinek tényleg végig kell szenvednie az életét úgy, hogy egy csepp örömöt nem érezhet egész életében?

2013. jún. 30. 19:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ocsmányak az alacsony férfiak, a nők szerint viszont igen. Persze ha vki olyan jóképű, mint Brad Pitt, akkor nem számít a magassága, de olyan 100 férfi közül 1 van, és szintén genetikai adottság, amin nem lehet változtatni.
2013. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
Mindenki lehet szép. Akárki. Ha törődik magával az ember, egy jó haj, arcszőrzet, ruha, meg stb.!
2013. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
17: Már nem azért, de én alapból annyira ronda vagyok, amin nem lehet segíteni, hiába is próbálkozom.
2013. júl. 5. 21:22
 24/33 anonim ***** válasza:
#22 Ha látnál élőben, te is egyetértenél, h rajtam pl. nem lehet. Egyébként is, egy alacsony férfi bármit is csinál magával, soha nem fog kelleni egy nőnek sem.
2013. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
de hülyék vagytok...
2013. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
mutassatok képet, vagy azt már nem mertek? majd adunk tippeket, h hogyan legyetek jó pasik!
2013. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
jaja, képet nem mernek küldeni.. csak itt nyafognak, mint a gyerekek:DD
2013. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
-.- Nyilván... A 26-os hozzászólónak küldtem képet, és amúgy is szoktam küldeni annak, aki kér...
2013. júl. 10. 21:08
 29/33 anonim ***** válasza:
Nem, mert éltek már vissza vele. De régebben 2x is raktam már ki, és a rengeteg válasz közül összesen 1 volt pozitív, valszeg azt se gondolta komolyan az írója, csak önbizalomnövelés céljából írta.
2013. júl. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
gabter, te csíra. Lecsökkent a 76od? XD
2013. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!