Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ennyit szenvednie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyit szenvednie egy ocsmány férfinek?

Figyelt kérdés
Nekünk is vannak érzéseink, de a lányok ezt nem is veszik figyelembe. Főleg, aki annyira ronda, mint én, azzal még szóba sem nagyon állnak. Egy csúnya férfinek tényleg végig kell szenvednie az életét úgy, hogy egy csepp örömöt nem érezhet egész életében?

2013. jún. 30. 19:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, vagyunk ilyenek szép számmal.
2013. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
te legalább odamész random csajokhoz. én nem :D pedig nem vagyok ronda
2013. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Én is ronda vagyok, de tényleg, olyanokat kaptam már némelyik csajtól, hogy velem sosem fog egy csaj sem szóba állni. Ennek ellenére már több lánnyal is volt dogom. Akit érdekel annak még képet is küldök, én felvállalom, hogy ronda vagyok és így nézek k, ahogy.
2013. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Gabter te selejt! :D Húzz ki csajozni, kamu amit írsz, még egy bolond se beszél így magáról. XD
2013. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
na, hiszem ha látom.. mellesleg, ilyen épeszű ember nem mond a másiknak, amiket te mondtál, h mondtak rólad.. szóval vagy vmi hiperszuper beképzeltekkel volt dolgod, vagy értelmileg fogyatékosokkal.....
2013. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
esetleg egyikkel se, csak kamuzik. Gabter a legnagyobb habiszti.
2013. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
BAKKER FIÚK! AHELYETT, HOGY KIÍRKÁLJÁTOK AZ ILYESFÉLE KÉRDÉSEITEKETT, INKÁBB PRÓBÁLJATOK VÁLTOZTATNI A KÜLSŐTÖKÖN. PL. EGY JÓ FRIZURA, JÓ RUHA, NÉHA NEM ÁRT KOZMETIKUSHOZ IS MENNI, NA MEG EGY JÓ PARFÜM SEM ÁRT... NEM MINDENKI SZÉPSÉG, SŐT, DE HA AZ EMBER AD MAGÁRA, MÁRIS NAGYOBB AZ ESÉLYE A NŐKNÉL.
2013. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Utolsó, a magasságunkon még akkor se tudunk változtatni, ha ordítasz.
2013. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
JAJJ, MERT SZERINTED, KEDVES UTOLSÓ, AZ ALACSONY FÉRFIAK OCSMÁNYAK? BRAD PITT IS ALACSONY, AZTÁN MÉGIS JÓL NÉZ KI. FURA A LOGIKÁD!
2013. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
Elnézést, nem Brad-et akartam írni, csak nem jut most az eszembe.
2013. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!