Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írta ezt a lány nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írta ezt a lány nekem, mire véljem? Közeledni próbál vagy szimplán túlreagálom?

Figyelt kérdés

Van egy kedves lány az iskolában, ahol dolgozom. Nem tanár vagyok, csak ottani alkalmazott. Kb. 2 alkalommal segítettem neki egy dologban, apróság volt csak.


Most pénteken leballagott. Ma kaptam egy sms-t, hogy nagyon szépen köszöni még egyszer a segítségemet. Maradjak olyan kis segítőkész és aranyos, amilyen most vagyok, mert kitünök ezzel mindenki közül. És minden jót kívánt! Mellé egy smile mosolygós.


Nem fura ez? Csak kedves, vagy bejövök neki?


2013. jún. 26. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ő csak ilyen kedves lány és azért írta ezt
2013. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem bejössz neki:)
2013. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondod? :)
2013. jún. 26. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Bármi lehet. Lehet ô csak ilyen, lehet akar valamit. Beszélj vele és rá fogsz jönni.
2013. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!