Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért undorodik sok tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodik sok tizenéves fiú a kövér lányoktól?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és 75 kg. Saját magam miatt fpgok lefogyni, de nem hiszem el, hogy egy pasi sem tud a korosztályomból elfogadni így!

A személyiségemmel és az arcommal szeri,em nincs baj, viszont ahogy meglátják/megtudják, hány kiló vagyok, már is undorodnak tőlem.

De nem érdekel, lefogyok, és majd akkor nézheteknek nagyokatn milyen bombanő is tudok lenni, de ilyenekkel nem fogok leállni...


2013. jún. 30. 22:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Persze minden sokkal jobb így,csak olyan rossz érzés még most is belegondolni,hogy minden pár kilón múlik. Elismerem,én se ismertem a barátom és úgy csak külsőre mentem hogy,húú de jó izmos meg minden.

Szóval úgy érzem,hogy ez egy fajta kiváltság,hogy aki csinos annak jó pasi jár és ez így fordítva.

De engem plussz 5-10 kiló nem zavarna,ha a fiúnak jó stílusa van és kedves.

A kérdezőn sincs max. 5kg felesleg. Mínusz 10-zel meg már kifejezettem vékony lenne. Szóval nem értem miért nem talál fiút. Ez nem komoly súlyfelesleg,ennyit szerintem lehet tolerálni.

15-s voltam.

2013. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
85%

170 hez 75 azért kicsit nagyon sok.Főleg ha mind háj,nem izom.

Én 185 cm magas,izmos fiú vagyok,és 73 kiló..

Csak viszonyítási alapnak.

És főleg az izom nehezebb mint a zsír.

2013. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Justicar ***** válasza:
Te nem izmos vagy, hanem pálcika.
2013. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Mert te ennyi alapján tökéletesen tudod is hogyan nézek ki:)

40-es karom van,ha ez érthetőbb

2013. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Justicar ***** válasza:

Hát elképzeltem egy 185 cm magas férfit, aki 73 kiló. Na!

:D

2013. júl. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Azért utólag hozzáfűzném a hármas vagy négyes hozzászólónak: az nem igaz, hogy soha nem szerették a kövér embereket, egyik korban sem. Mindig is a gazdagságot jelképezte, egészen a 19-ik századig. Az urak legtöbbje hasas volt, az ókorban a kövérek voltak a pénzes "bankárok". Az ős és ókorban pl a kövér nők voltak az igaziak, a széles csípővel megáldottak.
2013. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Mai napig kövér vagyok mindenki szemében. Az emberek felszínesek, nem kérdeznek, csak ítélkeznek. 163 cm vagyok, 68 kg. A testfelépítésem nem a legesztétikusabb, széles váll, széles csípő, keskeny derék. DE! Itt a hangsúly. Mindenki piszkál, meg, hogy fogynod kéne és jó leszel és stb. Ezután általában már el sem mesélem, h 34 kg-ot fogytam le, ami nagyon sok és nagyon nehéz volt. Mai napig sportolok, igyekszem tartani a súlyomat. Nagyjából ezen a ponton megálltam és stagnálok, hogy lehet e ezzel mit kezdeni, arról már gőzöm nincs. Ha van valakinek jó ötlete, szóljon. A másik meg: a 42 kg-os barátnőmről folyik a víz és liheg, mire felmászik a 3. emeletre, míg én fitten, erőlködés nélkül felkocogok, anélkül, h megizzadnék. A vérkeringésem lelassult, kávét kell innom, h normális vérnyomásom legyen, a vércukrom beállt normálisra, a pulzusom 50 körül van. Ezek után? Lehet, hogy nem is vagyok már annyira kövér? Igazából éppen ezt felejtik el meghallgatni tőlem az emberek és inkább felszínesen ítélkeznek.

Kedves kérdező, szerintem nem vagy kövér. Igazából azt javaslom, hogy inkább alakot formálj, csípő, fenék, combok és jól fogsz kinézni:D

2013. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Persze ,sportolni kell . Más lesz az ember alakja én most híztam sajnos , de még mindíg jobban nézek ki szerintem legalábbis mint mikor nem sportoltam semmit és ennyi volt a súlyom .
2013. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ne tizenévesekkel kezdj! A pasik amúgy sem ilyen dedós korosztályban keresendőek.
2013. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Az elhanyagolt,hájas testet egy korosztály sem szereti..
2013. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!