Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért undorodik sok tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodik sok tizenéves fiú a kövér lányoktól?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és 75 kg. Saját magam miatt fpgok lefogyni, de nem hiszem el, hogy egy pasi sem tud a korosztályomból elfogadni így!

A személyiségemmel és az arcommal szeri,em nincs baj, viszont ahogy meglátják/megtudják, hány kiló vagyok, már is undorodnak tőlem.

De nem érdekel, lefogyok, és majd akkor nézheteknek nagyokatn milyen bombanő is tudok lenni, de ilyenekkel nem fogok leállni...


2013. jún. 30. 22:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Mi a vonzó a véznaságon ?
2013. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Justicar ***** válasza:
59%
Az, hogyha kaja szorult a fogad közé, akkor ki tudod piszkálni vele. :D
2013. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

mert ott kezdődik, hogy kg alapján ítélnek, holott ez nem mérvadó, ez a csontozattól is függ, csak ez nem érdekli az embereket

amúgy ne izgulj, ez a méret még nem azt jelenti, különben is az összkép a lényeg, N

2013. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 9 és 11: a véznaságban nem vonzó semmi, a műanyag nőkben sem, a dagadtságban meg végképp nem. Normál, átlagos, egészséges testalkatról nem hallottatok?
2013. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

155cm vagyok és 70kg voltam. A kutya se nézett rám,senkit se érdekeltem. Sz.arul esett hogy mindenkinek van már pasija, és én még nem is csókolóztam senkivel,még csak egy randim se volt sráccal. Ez volt 17 évesen.

Mire 18 lettem, lefogytam 47kg-ra elkezdtem magam erősebben sminkelni,hosszú derékig érő hajam lett,és hihetetlen de a fiúk is megjelentek az életemben. Mindenfelől jőttek az ajánlatok, évfolyamtársaim akartak randizni hívni,pedig addig még csak észre se vettek. Buliban,pubokban is odajöttek a fiúk ismerkedni és Facebookon is írogattak nekem páran. Furcsa volt a bőség zavara,de nagyon jó érzés. Mostanra van barátom, 9 hónapja és híztam is 3kg-t :D

Csak a tizenévesek ilyen felszínesek,egy jó alak mindent felül ír. Sajnálom,hogy ezt kell írnom de tényleg fogyjál pár kilót és járj társaságba. Utána hamarosan megjelennek a fiúk.


19/L

2013. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Vagyis lefogyok->szép leszek a srácok szemében.

Értem. Amúgy igazatok van, nekem sem jönnek be a kövér pasik. Az izompacsirták sem. Inkább a normális alkatúak.

De annyiszor hallom, hogy sokan szeretik a kövérebb csajokat, hol vannak? Egy barátnőmnek is azt mondta egy pasi, ő összejönne vele, mert gyönyörű az arca, megvjófej, de kövér, ezért mégsem! :s

2013. jún. 30. 22:33
 17/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom 19/L és a kérdező mit várnak.

A kapcsolat egyik eleme a külső vonzalom.Ha az nincs,akkor nincs értelme a kapcsolatnak

Nektek sem kéne kövér,csapott vállú,borostás,tokás pasi.Akkor miért várjátok el hogy titeket így is szeressenek?

Nem kell semmilyen anorex műanyag cica,de legyen vonzó,esztétikus

Ennyi.

2013. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

én pl lesz@rom mi az esztétikus, én a ducikra simán begerjedek

F19

2013. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös, neked nem jobb érzés, hogy normális lettél? Pl. nem fulladsz ki, míg felérsz az első emeletre, minden ruhaboltban találsz magadnak ruhát, nem csak vmi speckó xxl helyen, stb...

Egyébként meg te rámozdulnál egy hájas, kövér pasira? Biztos nagyon vonzana, rögtön egy szexistent látnál benne, mi? Na ne már. Ez nem felszínesség, alapvető emberi igény.

2013. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom 19/L és a kérdező mit várnak.

A kapcsolat egyik eleme a külső vonzalom.Ha az nincs,akkor nincs értelme a kapcsolatnak

Nektek sem kéne kövér,csapott vállú,borostás,tokás pasi.Akkor miért várjátok el hogy titeket így is szeressenek?

Nem kell semmilyen anorex műanyag cica,de legyen vonzó,esztétikus

Ennyi.

2013. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!