Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Visszajelölnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Visszajelölnétek egy fiút, ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Hatosztályosban vagyok egy gimibe,jövőre jön a két négyosztályos.(én is 8-os vagyok,szóval néhány óra együtt lesz,pl. angol,matek.)

Szóval látjátok hogy ugyanaz a suli ahova ti fogtok járni,és helyesnek néz ki.

Visszajelölitek?Mellékeljek hozzá üzenetet?


2013. jún. 30. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
hátha már bejelölt akk jelöld vissza szerintem. főleg, ha még helyes is. ezzel semmit se vesztesz. viszont ha meg nem jelölöd vissza, akk meg lehet, hogy bunkónak fog tartani. szóval szerintem jelöld vissza. 17/L
2013. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk én addig nem jelölök vissza senkit, míg először személyesen nem találkoztam vele, mert sose lehet tudni, h milyen kamu felhasználóval állsz szemben, akitől ha megkérdezed, h honnan ismered az egy "Csak megszeretnélek ismerni" üzenettel megoldja és ezzel te már vissza is jelölöd, miközben ki tudja, h ki lesi valójában az adatlapodat... Persze ez az elmélet emberfüggő! :)
2013. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!