Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek akkor, ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor, ha minden csaj visszautasított eddig?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok eddig akárhány lánynál próbálkoztam mind visszautasítottak.Ha valaki tudna valami hasznos tanácsot adni annak nagyon örülnék.
2013. júl. 1. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van annak, hogy nem jössz be a lányoknak.
2013. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak te tudod végiggondolni, hogy mit csináltál, mi lehet a rossz abban, stb.
2013. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Salx Narval ***** válasza:
Én annak idején általában kivártam amíg egy lány nem mutatott valamiféle érdeklődést, szimpátiát, irányomban. Természetesen könnyen félre lehet értelmezni egy esetleges érdeklődést is, de nagyobb eséllyel indulsz mint, ha csak úgy leszólítod szíved hölgyét. A másik, figyelni kell a lányokat, nem mulyák ők, kimutatják, ha tetszik nekik valaki, csak észre kell venni.:D
2013. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csak a saját szintednek megfelelően próbálkozz.

Vagy esetleg egy szinttel lejjebb.

2013. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vqn pénzed éttermbe hívni moziba meg ruhákat kazereket venni neki???
2013. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ez még nem ok arra,hogy valaki meleg legyen? Ugye?Anyám a multkor a fejemhez vágta és nagyon rosszul esett.Jó igaz,hogy egynap sokszor kiverem egy jó csajra gondolva
2013. júl. 1. 10:24
 7/14 A kérdező kommentje:
De ez nagyon messze van tőle szerintem.
2013. júl. 1. 10:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy meleg.

Meleg az, aki *vágyik* az azonos neműekkel való kapcsolatra, miközben az ellenkező neműektől undorodik (kb. úgy, mint ahogy egy hetero undorodik a saját nemétől).


A kérdésedre a válasz: a lányok a külsőt nézik, akkor is, ha azt hazudják, hogy nem. (A 35..40 év feletti nők között már vannak kivételek, de az is ritka, mint a fehér UFO.) Szóval nézd meg a külsőd: ápolt vagy? Hajat mosol rendszeresen? Fogaid rendben? Beretválkozol? Ruháid tiszták? Legalább pár naponta cseréled a felsőruházatodat is? Nem vagy büdös? Hogy tartod magad? Görbén, looser módra, vagy egyenesen? (Nálam amúgy ez a hiba, még nem tudom, mit kezdjek vele.) Cipőd tiszta? (Állítólag a nők nagyon nézik.)

Most hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2013. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hogyan és hol ismerkedsz? Hozzád illő lányokkal próbálsz ismerkedni? A lány stílusához illő szöveggel próbálsz "becsajozni"?

Hová szoktad elvinni a lányokat randizni?

2013. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kérdező és Válaszoló ***** válasza:

Elég szégyenletes dolog volt édesanyádtól ilyet mondani.

Valószínűleg rossz helyen kopogtatsz, rossz módszerrel.

Az is lehet, hogy túl válogatós vagy. Próbálj változtatni az eddigieken.

2013. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!