Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg tolerancia a jó, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg tolerancia a jó, vagy a figyelmen kívül hagyás?

Figyelt kérdés

Szerintem, nem érdemel tiszteletet,vagy külön bánásmódot az,aki nem olyan,mint én.

Se jó,se rossz irányba, mert az,hogy kivel mit csinál a 4 fal közt, az nem érdekel.

Nektek mi a véleményetek, mi a helyes hozzáállás?


2013. júl. 1. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy lényegtelen hogy szerintünk mi a helyes vagy mi nem. Manapság a melegeket tolerálni KÖTELEZŐ ha nem cseledsz így akkor (még csak) lenáciznak, lefasisztáznak. Hamarosan szerintem elérik, hogy börtön járjon érte ha csak rosszat gondolsz róluk.


Bár én azt nem akarom megvárni amíg kötelező nem lesz b*zinak lenni.

2013. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pff... bírom a sok idiótát. :P

A homoszexualitás jelenségét több száz különböző állatfajnál figyelték meg és dokumentálták.

Homofóbiát viszont csak egyetlen egynél.

Most akkor melyik is a természetellenes...? :P


Kötelezővé tenni... az egyik legnagyobb baromság, amivel csak elő lehet jönni ebben a témában. Tudod, mit kellene sokkal inkább kötelezővé tenni? Gondolkodást, empátiát, emberséget, tanulást, megértést. Ezek bizony nagyon ráférnének nagyon sokakra.

2013. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az állatvilágban is kiközösítik a búza egyedeket...


vagy ha nem is - az biztos, hogy ilyen parádékat meg fanfárokat nem kapnak mint nálunk embereknél. Semmi pozitív megkülönböztetésük nincs. Csak mi vagyunk ilyen hülyék...

2013. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a helyes hozzáállás a figyelmen kívül hagyás, de aki ezt akarja csinálni nem hagyják mert minden tvcsatornába bekaparják magukat ahol nyíltan propagálják a másságukat, ráadásul provokatív módon felvonulnak...

azoknak akik az állafajokon belüli homoszexualitással jönnek kérdem én: láttatok ti már az Oktogonnál homoszexuális teheneket, tyúkokat, kutyákat lila tangában toleranciát hirdetve vonulni????

2013. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát , elég irritáló dolog a felvonulás, az biztos.

Amúgy elég nagy divat, hogy tolerancia...

Hát, hallottam egy embert elmesélni, mioért is nem kell azt tenni.

Mert akkor elismerjük, hogy a másmilyenségük számít.(jól sesűrítve)

2013. júl. 2. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:

A felvonulásokról: mit gondoltok, MIÉRT vannak ezek?


Komolyan azt hiszitek, hogy azért, mert jobb dolguk nincs és egyszerűen imádják mutogatni magukat?


Hát nem. Tény persze, hogy van egy-két egyed, akiknél valóban ez a helyzet, de ők az elenyésző kisebbség. A túlnyomó többség egyszerűen azért vesz részt az ilyen megmozdulásokban, hogy láthatóvá tegyék magukat, megmutatva, hogy igenis vannak, léteznek, és őket is megilletik ugyanazok a jogok, mint minket.


A klasszikus "mit érdekel engem, csináljanak otthon, amit akarnak, de ne vonulgassanak" szemlélet ott hibázik, hogy ebben az esetben folyamatos bújkálás az osztályrészük, nem vállalhatják fel magukat, szégyenkezniük kell maguk miatt, és még az utcán sem sétálhatna kézenfogva egy meleg pár éppen olyan természetességgel, mint egy heteró pár - a többségi társadalom pedig kényelmesen tagadhatná meg tőlük továbbra is az alapvető emberi jogokat arra hivatkozva, hogy hát melegek kb. nincsenek is, vagy csak olyan kevesen, hogy nem érdemes külön törvényeket alkotni miattuk.


Szóval ezért kell láthatóvá tenniük magukat. Ezért kell vonulgatni. Jobb híján. Nem azért, mert buli. (Bár civilizáltabb országokban már sikeresen át tudott alakulni a dolog valóban bulivá, amolyan riói karnevál jellegűvé, ahova már heterók is szívesen mennek egyszerűen azért, mert érdemes, olyan jó a happening.) Hanem azért, mert azt akarják, hogy őket is éppúgy elismerjék jogi szinten is, mint a heterókat.


Ha heteróként te is a fent említett "csináljanak otthon, amit akarnak..." szemlélet híve vagy, gondolj bele, neked milyen érzés lenne, ha te is csak otthon mutathatnád ki az érzéseidet a szerelmed iránt. Ha még csak kézenfogva sem sétálhatnátok az utcán, csókváltásról már nem is beszélve. Ha nem is házasodhatnátok. Ha a lakásotok falain kívül folyamatosan bújkálnotok és rejtőzködnötök kellene. Jól esne? Ugye, hogy nem. És nyilván szeretnétek ti is változtatni a helyzeten. És már csakazért is, dafke, megmutatnátok mindenkinek, hogy kapjátok be, akkor is itt vagyunk, ha fejreálltok, és akkor is követeljük a jogainkat.


Hát ennyi az egész.


Ha máról holnapra éppúgy megilletnék a melegeket is mindazok a jogok, amik minket, heterókat, úgy máris okafogyottá válnának a felvonulások is.


Lekerekítve tehát: nem tetszik a melegfelvonulás? Kampányolj a jogaikért és az elfogadásukért! Amint megkapják ők is ugyanúgy mindazt, ami nekünk már alapból adott, máris nem lesz miért vonulgatniuk.

2013. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!