Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ezt tolerálni? Ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezt tolerálni? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Azt már megszoktam, hogy egyáltalán nem ért semmilyen idegen szót, mindig el kell magyarázni neki. Vagy nem érti a közmondásokat, szólásokat. Most már inkább figyelek arra mit mondok. De valahogy ez már túl sok nekem, amit tegnap csinált. Azt akarta teljes odaadással bemagyarázni nekem, hogy a hibrid autó azért hibrid, mert tud menni benzinnel is, meg vízzel is. A másik meg, hogy nem tud egy sms-t úgy megírni, hogy ne legyen tele hibával. Szinte új titkosírást fejlesztett ki, mert az elején tényleg nem értettem, hogy mit is akart írni. Én sem vagyok egy Einstein, de szerintem azért ennyi már elvárható egy 39 éves férfitól nem? Vagy túl sokat várok el tőle?

2012. okt. 6. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Végig azt hittem, hogy valami kis tizenéves picsuszról van szó. :D Részvétem.
2012. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.


Néha úgy tűnik, hogy kimaradt neki az egész általános iskola, pedig érettségije meg szakmája is van. De komolyan nem tudom, hogyan szerezte meg ezeket.

2012. okt. 6. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy tudod-e tolerálni! Én egészen biztosan nem foglalkoznék egy pasival, aki jóval a szellemi szintem alatt van - nekem fontos, hogy tisztelni tudjam a partnerem, és ha buta, műveletlen, akkor sajnos nem tudom tisztelni. Biztos van olyan nő, akinek kevésbé fontos, de nekem lényeges, hogy a partnerem legyen intelligens, tudjon fogalmazni és legyen egy általános műveltsége, vegyen a kezébe néha könyvet, el lehessen vele menni múzeumba, színházba. Nálam tehát garantáltan megölne egy kapcsolatot, ha a partner ilyen lenne, amit leírtál...

De neked kell eldöntened, hogy neked mennyire fontos...

2012. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mennyi mindent elviselnek a csajok egy kis fa szért
2012. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, nem igazán. Olyan mintha máris lenne egy gyerekem. Csak nem akartam ezért dobni. De lehet, hogy nem maradt más választásom. Mert nem tudok rá felnézni.
2012. okt. 6. 14:34
 6/6 A kérdező kommentje:

4-nek.

Sajnos muszáj elviselnünk a hülyeségeiteket, ha nem akarunk egyedül maradni. De ha szerinted van más megoldás, vevő vagyok rá. Mert eddigi tapasztalataim szerint mindenkiben van olyan tulajdonság amit miatt dobni kellene, de egyedül meg végképp a legrosszabb. Úgyhogy nem jöttem rá még az ideális megoldásra, és még nem találtam meg a tökéletes férfit, ha egyáltalán létezik.

2012. okt. 6. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!