Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetkoznapi ruhadarabok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetkoznapi ruhadarabok, amelyeket egy pasi izgatonak talal? Melyek ezek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

miniszoknya, miniruha, leggings, magassarkú, dekoltázst láttató felső (de ezt ne mind egyszerre!!)

valahol azt olvastam, hogy piros és rózsaszín ruhák is izgatók.

2013. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a vörös tényleg izgató,a kedves 1-es válaszoló viszont nem tudhat sokat a férfiakról,amiket leírt tényleg vonzóak abban az esetben ha r*bancnak akarsz tűnni vagy csak futó kalandokat akarsz,azokat a nőket akik így járnak közönségesnek és olcsónak tartják,ha egy nőnek ilyen ruhákra van szüksége ahhoz hogy felizgasson egy férfit komoly gondok vannak
2013. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló, ebben az esetben megosztanád velünk, hogy szerinted milyen ruhákat talál vonzónak egy férfi egy nőn? Mert én nem gondolnám, hogy egy ízléses miniszoknyában magassarkúval és blúzzal bárki is r*bancnak tűnne... A leggings egy másik dolog, azt tényleg sokan k*rvásan viselik, de nem kéne általánosítani, egy jó fenéken (hosszabb felsővel) igenis jól mutat!

Természetesen egy sima farmer is lehet izgató, ha illik a viselő alakjához. (1. válaszoló)

2013. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

férfiként leírtam a véleményemet,nem azt mondtam hogy nem vonzó,hanem azt hogy ezzel csak annyit ér el a nő hogy közönséges lesz,legalábbis én egy ilyen nőt sem becsülöm sokra,főleg hogy után ők jönnek felháborodva hogy a férfiak csak a testüket akarják,a mellüket nézik ahelyett hogy megismernék

egy rövidnadrág trikóval,egy hosszúnadrág magassarkúval és egy csinosabb felsővel ugyan úgy lehet vonzó mint egy mini,főleg hogy a legtöbb nő túlzásba esik és közönséges kis liba lesz belőlük(nem bántani akarom a nőket,nem csak ilyenek vannak)

ezt úgy írom hogy még csak 20-on éves vagyok,az ilyen nők egy éjszakára elmennek,de hosszabb távra nem terveznék velük

2013. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!