Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közöljem vele, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem vele, hogy ez engem zavar?

Figyelt kérdés
Múlt hét elején megismerkedtem egy fiúval (24 éves), naponta egyszer megyek fel fb-re. Akkor is éppen azt látom, hogy folyton ri.banc külsejű lányokat vesz fel és likeolja a képeiket. Kezd már idegesíteni a dolog. Miközben dolgozik, akkor csinálja. De ő meg azt hajtogatja az életben személyesen, hogy komolyan meg szeretne ismerni. Én akkor legszívesebben megmondanám neki, "óh, valóban? akkor mit csinálsz non-stop fb-n?" . Hogyan közöljem vele, hogy ez zavar, főleg egy hét ismerettség után. Ui.: Nem volt még köztünk semmi.
2013. júl. 1. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon korán vagy féltékeny :D.
2013. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha eszed van, hagyod a fenébe a pasit. Már ebből is látszik mennyire "komoly" a személyisége.
2013. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
neis legyen köztettek semmise mert beleszeretsz és majd akkor ha megcsal sz*rabb lesz F
2013. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó munkája lehet
2013. júl. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de miért csinálja ezt? nem vagyok féltékeny, egyszerűen csak zavar, ha ismerkedik, miért csinál ilyet.
2013. júl. 1. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan.. Ki nem fossa le azt a szájbavert facebookot?? Ez előtt 10 évvel akkor semmi gond nem lett volna? Komoly gondokat tud okozni ez a fos... 26F
2013. júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én biztos körberöhögnélek, ha ilyenen rendeznél patáliát.
2013. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éppen az a helyzet, hogy ismerkedik. Te vagy ezek közül az egyik. Egy randi után nem várhatod el, hogy döntsön.
2013. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!