Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egy olyan pasiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy olyan pasiba szerettem bele tobb, mint 2 eve, akibe nem szabadott volna?

Figyelt kérdés
A pasi tipikus nofalo.2 eve megprobalt engem is felszedni, de valami oknak fogva nem foglalkoztam vele. Azota vele vagyok zugva. Alig latom, megis mindig ra gondolok, pedig tudom, hogy nem szabadna. Mit tegyek, probaltam mas pasira ozpontositani, de akkor sem tudtam elfelejteni.
2013. júl. 1. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha nektek az ilyen parasztok kellenek, akkor szenvedjetek. Annyira utálom ezt a női logikát, sokszor összejöttök egy nőfalóval, utána meg csodálkoztok, hogy lelépnek szex után. Utána meg minden pasi egy féreg. Tipikus.
2013. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Találj (gondolj) egy helyet, ami nem emlékeztet rá. Aztán találj még egyet, aztán még egyet. Amíg meg nem könnyebbülsz. Az elején nehezebben mehet.


Amúgy pedig miért zúgtál bele? A külsejébe, a mozgásába, abba, ahogyan beszél? A sármjába?

2013. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A pasi tudja ezt?
2013. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kulsejebe, meg abba, ahogyan nevet...

Nem, dehogy tudja, hogy mit erzek. Tobbszor nez engem(mai napig), de probalok veleltlenul se ra nezni...

2013. júl. 1. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem ismered nagyon. Akár meg is ismerhetnéd, és akkor informáltabb döntést tudnál hozni arról, hogy milyen.

Miből gondolod, hogy nőfaló?

2013. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ismerem! Ot is, a szuleit is, a testveret is, unokatestvereit is...Honnan tudom, hogy nofalo. Hat minden 2.-3. honapban mas baratnoje van. Ket ev alatt legalabb 10 csajjal lattam, hogy kavart(+ meg amit en nem lattam)
2013. júl. 1. 17:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is lenne annyira nagy a gond, mert el tudnam fogadni, hogy nocsabasz, nem nekem valo, tovabballok, de az elso perctol kezdve ugy ereztem, hogy nekem o az igazi. Ezert is ragaszkodok ugymond ennyire
2013. júl. 1. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Szóval az a része egyáltalán nem is jön be, hogy ő ilyen rossz fiú? Veszélyes... stb.?

Mert akkor egy látszólag ilyen pasit kellene vadászni, aki közben rendes stb. De úgy látom, hogy alapvetően "csak" ki kell tartanod, amíg jön egy (minden szempontból jobb nála. Más ötletem nincs. :/

2013. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem rossz fiu, csak a noket hasznalja ki. De szerintem ez rengeteg csajnak kizaro ok lenne
2013. júl. 1. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!