Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak más fiúk is itt, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak más fiúk is itt, akik nem bánták meg, hogy egy prostival vesztették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Én életem legjobb döntésének tartom, amikor megléptem ezt, pedig több mint két évig húztam, annyira féltem meg folyton reménykedtem, hogy lesz lány, aki elfogad, de rájötte, hogy bizony a lányoknak csak a külső és a pénz számít. El is mentem egy prostihoz, életemben nem volt ilyen jó élményben részem. Ja és bár azóta sem kellek a lányoknak, mert előszeretettel vágják a képembe, hogy ronda vagyok, ez csak még inkább érezteti velem, hogy mennyire szemetek a mai csajok és én meg megérdemlem a szexet, mert jó fiú vagyok. :)

2013. júl. 1. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
majd megbánod ha nagyon beleveted magad ebbe a prostizásba és a nemibeteg gondozóban kötsz ki :)
2013. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első számomra mindig is egy ku-rv@ marad, nem is értem hogy volt hozzá gusztusom.
2013. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"folyton reménykedtem, hogy lesz lány, aki elfogad, de rájötte, hogy bizony a lányoknak csak a külső és a pénz számít. "

mert a k**vával ingyébe toltátok vagy mi?:D

2013. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Akkor perkálj továbbra is a szexért, bánom is én, te felszínes kis féreg. :) Csak a netkábeledet vágd már el, mert baromi unalmas vagy!

Most sem volt semmi információszerzési szándékod.

2013. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagy? Igen? Akkor ne pics##skodj és ne gyere ezzel a szüzességem elvesztettem..Voltál nővel..mindegy milyen nővel( barátnő..szomszédlány..tanárnéni..prosti) a lényeg nővel voltál és ennyi!
2013. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

bmeg ne!XDD

EZ kész. Nem tök mind1 h mi mht gondolunk?


Ja és bár azóta sem kellek a

lányoknak, mert előszeretettel vágják a képembe,

hogy ronda vagyok, ez csak még inkább érezteti

velem, hogy mennyire szemetek a mai csajok és

én meg megérdemlem a szexet, mert jó fiú

vagyok. :)


ezután meg takarodj a nyádba!

2013. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
de, te nagyon is bánod, épp azért írtad ezt ki ide így... nagyon sajnállak, tényleg.
2013. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
én is prostival voltam elöször habár én nem vagyok ronda, csak rajta bármit csinálhattam :D és nem bántam meg, habár kicsit függövé tett a dolog vele kapcsolatban :D
2013. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

SZÁNALMAS VAGY. Minden leírt szavadból ömlik a szánalmasság. Tudod miért nem kellesz a nőknek? Mert akkora egód van barátom, mint ide Üzbegisztán. Talán veled egy rangú lányoknál kellett volna keresgélni, és az se lett volna hátrány ha nem sajnáltatod magad. Ezekután kellenél a francnak életke. Ne prostikat du.gjál aztán legyél büszke magadra, hogy te vagy a fasza gyerek mert egy prostituáltat (!!), akinek fizettél érte, megk.rtál. Lődd le magad!

És remélem rosszul érzed magad, de ha még nem, akkor elárulom hogy egy dúsgazdag csávó csapja nekem a szelet már mióta, de nem tetszik a belsője, így inkább egy egyszerű, bmx-es srácba vagyok belezúgva már 3 éve :) Úgyhogy haljál meg te is, meg az a nagyon bölcs és ideális szemléleted a világról és a nőkről. ;)

2013. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem bántam meg. Baár ehhez kell eggykis nőgyülölet, hogy a nők értékét veszítsék a szemedbe, réggebben én is egy romantikus együtlétet képzeltem el elsőre, ahol kenyeztetem a barátnőmet. Aztán asok kikosarazástól megutáltam őket. Csak egy darab hús cafatok akik csak a szexre jók, legyen az qrva, vagy ´aranyoscsaj´. Ráadásul igy egy tizesért olyan nővel dug.hattam akről csak álmodozhatnék. 23f
2013. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!