Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy bűn ha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy bűn ha olyan férfit szeretek akinek van családja?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 22:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert van családja!
2013. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem tudom mit szólnál hozzá, ha a Te férjed kezdenék elcsábítani.. és a nyakadon maradna a gyereketek. Na ezért, utolsó aljas dolog
2013. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
De már nem szereti a feleségét...
2013. júl. 1. 22:49
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Az a bűn, ha titokban csinálja a férj, az érintettek nem beleegyezésével.

Meg ha már nem szereti, nem akarja, és mégis a feleségének akarja, akkor ott valami nem stimmol, nem egyenes az ipse, több ugyanekkora csósztatásra felkészülhetsz tőle!

2013. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Amíg más életét nem teszed tönkre vele,addig nem bűn.A baj csak az,hogy itt egy egész család életéről van szó.
2013. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereti akkor zárja le az előző kapcsolatát, és kezdjen újat. De ne játszón két kapura mert az tényleg gusztustalan.
2013. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
30%
2: Bocs, de az említett esetben a férj a megcsaló. Én még nem láttam oylat, hogy ne a férj teert volna ezerrel a nő(k) után, akik amúgy nem akartak nős férfival kezdeni.
2013. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti, az lehet, ettől más dolog, hogy ott is hagyja-e. Minek kezdesz ilyen gerinctelen f**ival, még annyi kurázsi sincs benne, hogy megmondja a nejének, mással kezd új életet, csak veled férfi esetleg az ágyban, de ha az életről van szó, egy kis girnyó. Kétszínű. Jutna neked sokkal jobb is, ez az egyik, a másik meg, hogy egyszer rád is rád unna, aztán lennél abban a helyzetben, mint a mostani feleség.
2013. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
A felesége már tudja, csak a házon nem tudnak megegyezzni.
2013. júl. 1. 22:56
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
9: Én is ismerek iylen férfit, 15 éve 2válik2. Nézd, a vagyonmegosztási per az a válás UTÁN jön. Nem akadályozza a válást, hogy nem tudnak megegyezni.
2013. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!