Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mit tegyek, kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit tegyek, kinek mondjak nemet? Kérdés lent

Figyelt kérdés

Előre szólok hosszú lesz , lehet nem a legmegfelelőbb kategória de itt több a normális válaszoló

Szóval lassan van 1 fél éves kapcsolatom , kb heten minimum egyszer összeveszünk azon hogy én elmegyek barátnőimmel ide oda szerinte miattam vagyunk keveset együtt szerintem pont fordítva , kb 2 hete elkezdtem barátilag találkozni egy régi nagy szerelmemmel sosem volt semmi köztünk , szóval találkoztunk nagyon jól éreztem vele magam a barátom erről nem tudott , a fiúnak bevallottam ,hogy évekig szerelmes voltam belé , nem igazán reagált rá semmit ... Tegnap előtt ismét találkoztunk sokat voltunk együtt majdnem megcsókolt de mégsem történt semmit és felmerült a téma hogy ha mindketten szinglik lennénk akkor lenne köztünk egy " barátság extrákkal" című "kapcsolat" barátomhoz kötődök nekem ő volt az első minden téren de a folytonos vitákkal elmar maga mellől fogalmam sincs mit csinálják kinek mondjam meg hogy ez nem fog menni a régi érzések mintha kezdenének a másik fiú iránt fellobbanni de próbálom elnyomni magamba mégsem tudom mit tegyek. Köszönöm hogy elolvastátok , bunkó kommentelők kíméljetek van így is elég bajom

20/l



2013. júl. 1. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj több időt tölteni a barátoddal, és ha mégsem jön össze a dolog, akkor esetleg tovább barátkozhatsz a régi szerelmeddel. De amíg együtt vagy a mostani sráccal, addig ne kavarj a másikkal. Döntsd el, hogy melyiket akarod, é akkor foglalkozz is vele.
2013. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha az első kellene neked nem éledne újra a nagy szerelem a másik iránt. Tehát ne játssz az érzelmeivel.

Bár azt sem értem, miért kezdtél vele találkozgatni, hiszen biztos neked sem esne jól ha a párod csinálná ezt.

De ha úgy érzed, meg szeretnéd oldani a problémát a mostani pároddal, akkor felejtsd el a régi nagy őt, ne is beszélj vele. Főleg ne ilyeneket.

az elmarás pedig kölcsönös, sohasem csak az egyik fél a hibás.

2013. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, igazából a régi "szerelmemmel" is megbeszéltem hogy amíg a kapcsolatomnak nem lesz vége én nem szeretném megcsalni a barátomat ő ezt tiszteletbe tartja ,de akkor sem szeretném hülyíteni egyiket sem nem tudom mi tévő legyek ?!
2013. júl. 1. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld rendbe hozni a dolgot a barátoddal (mondd el neki ugyanezt, hogy a féltékenykedésével lök el magától), és addig kerüld a kapcsolatot a régi szerelmeddel.

Ha vége lenne a kapcsolatodnak, akkor sem biztos, hogy jó ötlet belemenni ebbe a szex barátság dologba, csak ha tényleg te is csak ennyit akarnál a sráctól. (És nem azért mész bele, mert azt gondolod, hogy előbb utóbb összejöhettek).

2013. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. Hát teljesen barátilag találkoztunk , előtte semmi nem volt vele teljes mértékbe barátok voltunk , az elmarás dologról meg annyit hogy ő olyan dolgokat akad ki ami teljesen apró kis stikli más számára , régi képek egy fiúbarátommal , régről amikor vele még nem is ismertük egymást ez miatt 1 hétig meg a durci és ez zavar engem ennek ellenére szeretem ... de lényegében teljesen igazatok van
2013. júl. 1. 23:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, a mostani kapcsolatod kihűlt, az a baj. Még helyre lehetne hozni, ha egyébként szereted, de mivel ő volt neked az első, úgyis vágysz az izgalmakra, és el fogod hagyni idővel.

Az új srác pedig elég rossz választás lenne lássuk be... neked komolyabb érzelmeid lennének szerintem, ő meg csak szexelni akarna.

A helyedben kilépnék a mostaniból és keresnék valaki egész mást. Nem kell folyton kapcsolatban lenni, ne félj az egyedülléttől se.

21L

2013. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó :Köszönöm hát helyre lehet még hozni csak nem tudom mennyire leszek mellette boldog igazából a másik sráccal ezt így poénból hoztuk fel és ő nem csak sexet akar csak de első körben meg kell ismernünk egymást rendesen mint nő férfi eddig 10 évig barátok voltunk csak , ilyen téren ismerem őt nem csak sex lenne persze kitudja mi lesz belőle , köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 1. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!