Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy egyedül vagytok és senki nem ért meg?

Figyelt kérdés
Most szakítottunk a barátommal. :"( és úgy érzem belehalok. :( Valaki érzi ezt?

2013. júl. 2. 01:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt már benne részem,tudom milyen :/ Ha lenne kedved beszélni róla nyugodtan írj pirvit.
2013. júl. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én valahogy mindig ezt érzem :(

nem is tudom mikor voltam már boldog :(

2013. júl. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem senki sem ért meg. I'm the enemy?
2013. júl. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :(
2013. júl. 2. 01:52
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Az össze autista így érzi...


Amúgy tényleg annyira egyedi az eseted, hogy nincs még egy ilyen az egész világtörténelemben, ezért más ember számára felfoghatatlan, ami most benned lejátszódik. (nem)

2013. júl. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, ha ennyi érzelem sincs benned... áá minek kell akkor elolvasni? Hagyjál most!!
2013. júl. 2. 01:56
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

feltűnési viszketegség ami neked van most. én megértettelek, kapok egy pirospontot?


Az, hogy milyen egyedül lenni úgy, hogy senki nem ért meg.. Szerintem azt hiszed, hogy te így érzed és kívánom teljes szívemből, hogy ne tudd meg milyen is az amikor igazán így érez az ember...



.borzalmas.

2013. júl. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ilyesmit szerintem egy öngyilkos érezhet.
2013. júl. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
értem.
2013. júl. 2. 03:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sok ember érez így...
2013. júl. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!