Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem szeret senki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem szeret senki? Miért vagyok egyedül? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem veled van a baj!


Hanem a világgal! Érzed, hogy valami nem stimmel a világgal, mintha itt lennél de mégsem ide születtél.


Mert ez nem a valóság....csak egy program vagy a mátrixban.


ergo ha meglátod a fehér puncit akkor kövesd!

2011. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Annyi azonban bizonyos – folytatta emelt hangon és lassan, hogy valamennyien jól értsék szavait –, hogy véglegesen csak akkor hagyom el az iskolát, ha többé senki nem lesz hűséges hozzám. Roxfortban nem maradnak magukra azok, akik segítséget kérnek.
2011. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

a kérdéseket feltetted magadnak, és próbáld meg megválaszolni őket. Mert mi így látatlanban nem fogunk tudni neked választ adni, vagy rendesen segíteni :)

de, ha gondolod írd meg priviben az msn címed és beszélgetünk egy kicsit :)

2011. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én erre csak ezt tudom mondani. Amint az ember elkezd azzal foglalkozni, hogy mit gondolnak róla..azonnal elfelejt önmaga lenni...!
2011. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
le kell tojni, hogy a többi h.lye majom mit gondol rólad, te úgy vagy tökéletes, ahogy vagy, sőt tutira többet érsz, mint a legtöbb buta ember :)
2011. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Használd az időt valami másra valami fontosra és ha majd lekötöd magad megtalálod a hozzád illő csajt/pasit és akkor majd ő értékelni fogja hogy valamiben sikeres vagy egyépként is a sikeres emberek soha nincsenek egyedül...
2011. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Szívesen beszélgetek veled, ugyanis magam is hasonlóképp vagyok sajnos.


21f

2011. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel egyedül, engem sem szeret senki.

21f

2011. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy senki sem szeret titeket? Itt most konkrétan a szerelemről van szó? Vagy más szeretetről?
2011. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Együtt érzek. A másik nem felém sem néz, folyton csak a barátnőmre hajtanak. Annyira irigylem őt emiatt...

15/l

2011. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!