Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova ez a nagy sietség? 13-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova ez a nagy sietség? 13-16 éves lányok?

Figyelt kérdés

Rendszeresen feltévedek erre az oldalra, és olvasgatom a kérdéseket, de egy dolog sosem változik: 13-15 kislányok fiút akarnak és szexet, és a legtöbb csak azért, mert a környezetében is ezt látja, és ciki, hogy ő még nem csinálja. MIÉRT??? Miért hiszik (hiszitek), hogy ez a JÓ? Miért akartok ennyire felnőttnek látszani? Miért mentek a birka tömeggel oda, ahova csak vezetnek?


Én mindent megadnék azért, hogy újra 13 legyek, amikor még a legnagyobb problémám az volt, hogy tele voltam sebekkel a kinti játékok, és izomlázzal az egész napos biciklizés után. Amikor még a baráti körömet (lányok) nem csak a farok érdekelte, mint most, hanem jobbnál jobb programokat találtunk ki, és JÁTSZOTTUNK. MA már mind csak a f**sz és az alkohol után fut, én meg megmaradtam itt egyedül, pedig mai napig bármikor kapható lennék pl. egy jó kis órákon át tartó biciklizésre...


24/L



2013. júl. 2. 16:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert birkák, mennek a főkolomposok után és nem gondolkodnak rajta, hogy milyen lenne a másik oldalon állni.
2013. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Egy szó: Segíjke. Ez kell nekik minél hamarabb.
2013. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező! Te meg miért teszel fel ilyen gyűlölködő kérdést? Nehogy azt hidd, hogy megváltod a világot...
2013. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
gyerünk biciklizni :) merre laksz? :)
2013. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

teljes mértékig egyet értek veled kérdező!

13 évesen még játszottam a barátaimmal az udvaron, anyum üvöltött ki,hogy késő van gyertek fel..bicikliztünk,főzöcskéztünk,kirándultunk,plüssökkel játszottunk ..tök jó volt!!


ami most megy akkora szánalom,hogy az hihehetetlen

sok kis ribizli gizi meg majd sír 18 éves korukba jobban kivannak élve mint egy 30 éves..szánalmas komolyan..

ha látok ilyen kis divat p.csákat legszívesebben kapnának egy nagy pofont,de rajtuk már az sem segítene!


20/L

2013. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts..! ;)

15l

2013. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#5


Arról nem is beszélve, hogy a sok raj, pedo meg páwa nem kicsit fogja szét**ni őket szépen ki fognak tágulni mire valóban szerelmbe esnének... De hiába mert semmit nem fognak érezni a csávóból hacsak nincs egy brutál nagy lóf**a.

2013. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Én 16 éves lány vagyok és mindig azt kérdezi mindenki: Hogy van már barátod? És mikor mondom hogy nincs le lezbiznek.Úgy hogy inkább már azt mondom hogy van.
2013. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Gyűlölködő? Hol? Lehet, hogy te pont ebbe a kategóriába tartozol és magadra vetted, de attól még ez nem gyűlölködő kérdés/írás.
2013. júl. 2. 16:46
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező én nem vettem magamra semmit, mert szűz vagyok. De az sem normális dolog hogy mások magánéletével foglalkozol...
2013. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!