Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez szerelem vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez szerelem vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek akinek már régóta bejövök bár ő ezt azóta se tudja hogy én tudom. Nekem eleinte bejött...de mostmár nem...de egyszerűen mindig azt nézem h online van e, csak akkor érzem jól magam ha ő a közelbe van (kicsit produkálni is szoktam magam xd) de am nem jön be ...de akkor miért csinálok ilyeneket (néha észre se veszem ) ?
2013. júl. 2. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A szerelem nem ilyen dolgokban nyilvánul meg.


Rengetek ember lehet az életedben, akinek tetszeni akarsz. Ez még nem szerelem.


Azt tudni fogod, és nem itt kérdezed meg, ilyen "vagy mi?" szöveggel...

2013. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem voltál még szerelmes. Ha az leszel, tudni fogod.
2013. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valami megfogott benne, ennyi. messze nem szerelem.
2013. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az. Csak tudod, hogy bejössz neki, és ez jól esik neked, mert növeli az önbizalmadat. És szeretnéd is, hogy ez így maradjon, ezért produkálod magad. Ez nem jelent semmit. Nekem is volt már ilyen. És ha szerelmes lennél belé, akkor azt tudnád.
2013. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!