Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek előnyös, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előnyös, ha egy fiúnak vannak érzései?

Figyelt kérdés

Lányok!


Szerintetek, ha egy fiúnak vannak tényleges érzései, akkor az előnyös? vagy nektek elég, ha jól néz ki?


17/F.


2013. júl. 2. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb ha a belső szép de ha a külső is rendben van az csak hab a tortán!!! ;)
2013. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem előnyös, hanem természetes. :) Nem tudom, milyen fiúkat ismersz, de én még nem ismertem olyan embert (akár fiú, akár lány), akinek nincsenek érzései.
2013. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én star wars rajongó vagyok és C3PO-ra bukok....jaj, tervezőm, micsoda kérdés!
2013. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy előnyös :D
2013. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát hátrány biztos.hogy nem:DD
2013. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jó, persze hogy természetes, de Az érzésteleneket úgy gondoltam, hogy Bunkó,azt hiszi hogy ő a valaki, úgy próbál csajozni, hogy ott menőzik nekik, a tényleg érző pedig, aki nem fél kimutatni, hogy érez valaki iránt, meg sokkal hamarabb lehet kiváltani belőle az érzéseket..


Mert pl, ha egy fiúnak nem előnyös mondjuk, az arca, akkor azt pótolhatja az, hogy nagyobbak az érzései, pl. hogy ha valakibe beleszeret, akkor nem dobja, amint meglát egy jobb "példányt", meg nem k*ráson jár az esze állandóan, nem azt nézi egy lányon, hogy hogy milyen a segge, meg milyenek a mellei, hanem azt, hogy mennyire kedves, mennyire természetesen szép, és nem agyon sminkkelt.. stb...

2013. júl. 2. 19:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze azért ne legyen az a tipikus könyvbéli hősszerelmes aki mindjárt az 1. randin szerelmet valljon! :D
2013. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előnyös. Persze csak egy bizonyos mértékig. Van határ az érzelmes és a túl érzékeny között is. Ismerek egy srácot aki első benyomásra nem volt túl szimpatikus, de ahogy megismertem, megszerettem. Pont e miatt, tudja mindig hogy hogyan mutassa ki az érzelmeit. Erre mondják: a belső megszépíti a külsőt.


"Vagy nektek elég ha jól néz ki?"

Nekem pont a "helyes srácokkal" szemben vannak fenntartásaim. Általában ők az üres emberek, legalábbis akiket én ismerek azokról ez a tapasztalatom. Persze van kivétel, nem akarok általánosítani.

Fontosabb az hogy el tudj vele lenni, nem építhetsz a kapcsolataidban a párod külsejére, mert akkor az elég rövid ideig fog tartani. Szóval nem minden a külső :)


17/L

2013. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet elôny is, meg hátrány is. Attól függ hogyan mutatja ki.
2013. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!