Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban vagyok egy pasival, de beleszerettem, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Vagy ezzel vége lenne?

megbeszéltük a legelején, hogy csak szex lesz közöttünk alkalmanként, de úgy érzem nálam már tombolnak az érzelmek.

24/L


2013. márc. 31. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Elmondhatod, de ha az elején megbeszéltétek, akkor sokat ne várj az elmondástól. Még az is elképzelhető, hogy megijed az érzelmeidtől és elszalad. Nem biztos de volt már ilyen.

Esetleg finoman utaljál rá.

2013. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazából fogalmam sincs mit reagálna...:(
2013. márc. 31. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:

az lenne a legjobb hogy tényleg eléálsz, és közlöd vele a dolgokat. választás elé állítsd:

vagy továbbmentek és kapcsolat lesz belőle, megpróbáljátok

vagypedig megszakad köztetek minden, mert neked ez így nem jó.

2013. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagy reményt ne fűzz hozzá, a pasiknál nem jár együtt a szex és a szerelem (legalábbis ilyen esetben).

Kb 10 százalék esély van rá, hogy ha elmondod, azt mondja, hogy oké, próbáljátok meg.

Neked kell eldönteni, hogy mi a jobb: tisztázni a helyzetet és inkább nélküle vagy kapni belőle annyit, amennyit lehet, ez esetben a szexet és pont.


25/N

2013. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de jobb érzés úgy csinálni vele, hogy közben érzelmeid is vannak, nem?
2013. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

aha nagyon jó vele.


aki privit írt annak nem válaszolok bocs.

2013. ápr. 3. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!