Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki a barátnôker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek neki a barátnôkeresésnek, ha komoly kapcsolatot akarok?

Figyelt kérdés
Kezdô vagyok az ismerkedésben, de azt érzem, hogy kéne valaki akivel együtt lehetek. Nem csak szexuális téren hanem. Megnézni együtt egy filmet, elmenni sétálni, összebujni. Lehet nyálasan hangzik, de nagyon rossz látni az együtt sétáló párokat és belegondolni abba milyen jó lenne ha nekem is lenne barátnôm. A külsôm megvan, csak kezdô vagyok ismerkedés terén.
2013. júl. 1. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor kezdő csajokra vadássz és na azokra akikhez Diesel motor kell :D
2013. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En leginkabb azt tudom ajanlani h utcan szolits meg lanyokat. Baratommal mi is egy buszmegalloban talalkoztunk es most mar tobb mint 9 honapja vagyunk egyutt :) es mind a ketten komoly kapcsolatot szerettunk volna mindig is

Lehet h igy elsore furan hangzik ez az utca dolog de olysn szempontbol pl elonyos h ha nem jonne ossze esetleg akkor nem kel talalkoznotok nem ugy mintha pl egy suliba jartok v egy helyen dolgoztok (nem tudom hany eves vagy)

15/l, 18/f

2013. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17/f
2013. júl. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!