Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miből gondoljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miből gondoljátok, hogy egy lány benne van az egyéjszakás kalandban?

Figyelt kérdés
Én szeretnék egy rendes kapcsolatot, mégis, mindig csak az olyanok találnak meg, akiknek csak 1 strigula lennék. Miért? Van valami a kinézetemmel, ami ezt sugallja? Vagy mikor rányomultok ilyen szándékkal egy csajra, akkor miből gondoljátok, hogy benne lenne?
2012. nov. 26. 21:16
 1/7 anonim válasza:
erre engem is érdekelne valami válasz,mert ugyanilyen helyzetben vagyok..
2012. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
buta vagy / öltözködésed
2012. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kép?
2012. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy buta lennék, szerintem még okos is vagyok. A harisnya meg azt jelzi, hogy igen? :(
2012. nov. 26. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Lányok! nagyon kérlek titeket h felejtsétek már el a sztereotípiákat... nm minden pasi ugyan olyan... van akinek fontosak az érzelmek és nem csak egy éjszakára vagy kettőre kellenek a lányok... csak annyit kérek h ne általánosítsatok. kösz.
2012. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

igen,az általánosítás engem is zavar.. de azért elég sok számmal vannak azok a fiúk,akik szintén általánosítanak.

és én sem tartom magamat butának.. öltözködésben pedig egyáltalán nem vagyok közönségesnek mondható.. de szerintem nem velünk van a baj. hanem szimplán manapság rengeteg srác csak az ilyen 'kapcsolatot' keresi.. ami él és mozog,arra ők rámozdulnak..

2012. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnézést az általánosításért, a kérdésem azokhoz a fiúkhoz szólt, akik ezt csinálják :)Nem szándékoztam általánosítani
2012. nov. 27. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!