Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egésznek a titka egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egésznek a titka egy kis fogyásban rejlik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy csinosnak mondott lány vagyok, aki azonban tudja, hogy van feleslege. (Azt mondják, az arcom is szép). Lehet, hogy ez nem sok, viszont emiatt kissé gátlásos vagyok. Egyébként nyílt embernek tartom magam, ez mégis sokszor feszélyez.


Olvastam már olyat, hogy valaki duci volt, tetszett egy-két fiúnak/férfinak, majd lefogyott és mindenkinek tetszett. Tudom, hogy mindenkinek más az ízlése, de ezek szerint sokkal nagyobb esélyem lenne karcsúbban a másik nemnél.

Ha fogynék, magabiztosabb lennék, vonzanám a fiúkat. Ez így van? :)


Köszönöm annak, aki elolvasta! :)


2013. júl. 3. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínű,de az attól is függ mennyi az a "kis felesleg".

Ha 10 kilónál több,na akkor nosza..

2013. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy több lenne. Mindenesetre engem ez is zavar, szóval ideje cselekedni. Köszönöm a válaszod! :)
2013. júl. 3. 23:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Más vélemények, tapasztalatok is érdekelnek!
2013. júl. 3. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:

- alapból jobban fogod magad érezni, jó lesz a közérzeted

- egyre több pasi fog érdeklődni

- ez magabiztossá fog tenni

- teszel magadért, ez önmagában jó érzés

2013. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor elmeselem a tortenetem :)!

En tavaly nyaron kezdtem el fogyozni.Elotte teljesen kivoltam lelkileg nem volt baratom baratnoim semmi egy regi hulyeseg miatt.

Ugydontottem lefogyok es oszinten,jol is esett kicsit kinozni magam a fogyassal(meg ha mazochistan is hangzik).72 rol 50 re fogytam es....

Ujra eljarok bulizni

Kibekultem a baratnoimmel az osszes baratommal es baratom is lett.

Olyan mintha a regi dolgok amikrol almodoztam egy kis naploba lettek volna leirva arra varva hogy teljrsuljenek es bar nem varazs utesre de MINDEN amit elakartam erni sikerult

Es ez a fogyas nelkul nem jott volna ossze.Onbizalom a kulcsa mindennek es ha ehhez az kell hogy lefogyj hat tedd meg!:))

18/L

2013. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Végre valaki, aki hasonlóan gondolkodik! :)

Rajtam 15-20 kg felesleg van, és éppen ma kezdtem a fogyókúrám. :D

Ha lefogyok, sokkal magabiztosabb leszek, mert büszke leszek a testemre. Csinosabban, szexisebben fogok öltözni, ahogy mindig is akartam.

Én abszolút hiszek abban, hogy a mostani általános rosszkedvemet a túlsúlyom okozzá, és ha lefogyok, ez meg fog szűnni. :)

2013. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszát! :)
2013. júl. 3. 23:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Tini koromban mindenki csúfolt, mert kövér voltam. Sajnos evészavarral küszködtem és küzdök a mai napig. A csúfolás még inkább rátett. Nem voltak barátaim, nem szeretett senki, mert mindennek a tetejébe vörös hajjal áldott meg az ég. 15 voltam, mikor elhatároztam magam, hogy márpedig én képes vagyok változtatni. Elkezdtem sportolni, fogyókúrázni, ami a mostani eszemmel és a keletkező egészségügyi problémák tudatában nagy-nagy butaság volt. Lefogytam középsulis éveim alatt 20 kg-ot. De még így is volt rajtam 15 felesleg. Az egészségem megromlott, egy csomó immunrendszer gyengeségre utaló betegség jelentkezett nálam. Utólag belegondolva, meggondolatlan voltam. Ebben az állapotomban sem tetszettem a fiúknak, így inkább visszahúzódtam a csigaházamban. 4 évnyi gimnáziumot csendben, otthon ülve töltöttem el. Akkor sírtam el magam, mikor szemüveges lettem. Így is csúnyának éreztem magam a szemüveg pedig rontotta helyzeten. Nem igazán tértem napirendre semmi fölött, míg főiskolás nem lettem. Új város, új hely, új élet, mínusz 15 kg megint. Ekkor változott meg minden. Beleszerettem egy fiúba, aki nem viszonozta az érzéseimet, de mindent megtett azért, hogy nőnek érezzem magam. Ez már jobban sikerült. Abban a pillanatban, ahogy szépnek láttam magam, rájöttem, hogy más is annak tart, csak eddig az önsajnálatba menekültem. Lett pár udvarlóm, majd barátom is. Túl vagyok már azóta csókon, szexen, szakításon és megint van 8 kg feleslegem, amin most sikeresen dolgozok. Jelenlegi párom így is imád, de nem szól bele abba, mait csinálok, csak arra kért, hogy vigyázzak az egészségemre.
2013. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!