Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen legyen a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen legyen a csaj viselkedése, kinézete? Válaszokat!

Figyelt kérdés

Szeretitek ha egy csaj "plázacica",laza vagy természetes?

A viselkedése nagyképű és életvidám legyen vagy inkább visszafogott de ne túl csendes?Esetleg a vékonyabbakat vagy a kissé molettebb lányokat szeretitek?Szeretitek ha egy csaj tele van sminkkel vagy ha természetes az arca?Inkább szőke vagy barna?Válaszokat!


2013. júl. 4. 21:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy jó kategóriába írtam :/
2013. júl. 4. 21:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Kissé molettebb, inkább barna haj, a viselkedést nem tudom ilyen végletesen leírni.
2013. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Normális legyen.. ilyen egysuerü... amiekt felsroltolál midegyik egy egy véglet. Én midnegyikből azt mondanám hogy a köztes értéket kedvelem.

A hajszin meg teljesen mindegy.

2013. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
laza , vékony , ne legyen teli sminkel , szőke vagy barna ? csak nézzek jobbra balra :D inkább a barna :D
2013. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát erre konkrétan itt nem fogsz kapni leírást mivel nincs ilyesmi. Alapvető dolgok persze lényegesek hogy legyen hűséges, kedves, értelmes, el lehessen vele beszélgetni nem kell hogy egy pic sa legyen de azért legyen nőies és vidám. Szerintem az sem szexi hogyha csontos deszka az egész és az sem jó ha olyan elhanyagoltan tunya kövér.
2013. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne legyen nagyon vékony de túl husos se,

Ne legyen rajta 10kg smink... lehet rajta de ne sok..

Ne legyen nagyképű de ne is csendes...

17/F

2013. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Természetes, visszafogott életvidám, nem túl vékony. És ne legyen tele sminkel.
2013. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fekete, hosszú egyenes haj azért meg tudok őrülni lehetőleg fehér bőrrel. Viselkedésre legyen vicces, vidám, és legyen önbizalma, ne legyen olyan, aki csendes, ül mint egy kuka. Ha kell tudja megvédeni magát, de csak ha kell, szóval ne legyen visszafogott. Smink nekem teljesen mindegy, ha szép szép, nem a sminket nézem, hogy van e rajta vagy nincs. És inkább a vékony lányokat szeretem, pici cici, jó fenék, vékony derék, lapos has :)
2013. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
EMO
2013. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Visszafogott, vékonyabb, smink nélkül, bármilyen hajszínnel.
2013. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!