Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit zavar úgy tűnik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit zavar úgy tűnik, hogy én senkinek nem vagyok, voltam és ki tudja hogy leszek-e a szerelme?

Figyelt kérdés
Szerintem engem lehet szeretni , hogy lehet hogy senki nem szerelmes belém ? Legalábbis tudtommal . Mindíg csak a hú de nagy szerelmekről beszélnek nekem , én meg senkinek nem voltam az . Lehet nem is gond , nem tudom csak nem esik jól . Nem tudom kiváltani azt az érzést ? Szeretném ,ha tennének értem dolgokat , gesztusokra vágyom amik mutatják ,hogy számítok . Volt pár férfi akinek tetszettem , de egyik sem volt szerelmes belém . :(

#férfi #nő #szerelem . kapcsolat
2013. júl. 4. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De ez még fog változni :) igen, nagyon jó érzés, mikor így állnak hozzád, mikor érzed, hogy szeretve vagy. El fog jönni a te időd is.


Egyébként lehet, hogy volt már ilyen, csak nem tudsz róla :)

2013. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hány éves vagy?? lehet hogy még túl fiatal
2013. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
soha se sajnáld azokat a lehetöségeket amiket elszalasztottál. Az élet ugy van beállítva hogy semmi sem történik véletlenül. Ha te azoknak a pasiknak nem jöttél be akkor oka volt annak hogy nem jöttél be. Talán igy késziti elö neked a terpeet az élet egy mindent elsöprö szerelemre. hogy amikor kapcsoaltba lépsz akkro semmi és senki ne álljon az utatokba. :) Nézz pozitivan a világba és meglátod boldogabb leszel és egyszer majd eljön az az értelmes uriember aki téged szeretne és fog is boldoggá tenni.
2013. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Majnem harminc . :(


Lehet nem kellene ezt így megélnem , csak azzal szembesültem már nem egyszer ,hogy az adott férfi engem nem szeret de hallgathatom ,mennyire nagy szerelem volt ezzel vagy azzal a nővel , ilyenkor az nekem nagyon fáj . Nem vagyok egy undok , beképzelt sárkány , kedvére teszek az embereknek , a párjaimnak is ,de semmi sem elég ahhoz hogy szerelemmel szeressen valaki .

2013. júl. 4. 22:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Akor biztos volt már olyan, csak te nem vetted észre a csajt. De hidd el ami késik nem múlik. :)
2013. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a csaj . :P
2013. júl. 4. 22:52
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat , jöhetnek még .


Prof.Shevy a te válaszod különössen jó .


Én ilyen lökött bánkódós vagyok , tudom nem jó , úgy is voltam vele ,hogy se ez se az nem gond ,hogy nem úgy alakult , csak most megint hullámvölgybe kerültem . Majd lesz valahogy . Látom is ,hogy nem lettünk volna jók egymásnak ezekkel az emberekkel , csak a magány sem jó .


Volt itt egy lány , ő írta ,hogy egy szakítás után nagyon ki volt pár hónapig aztán úgy döntött pozitívan fog hozzáálni az élethez , a dolgokhoz és nem is akart ismerkedni , hanem inkább építgette a maga kis életét , aztán lett is olyan párja akivel jó neki , de a lényeg ,hogy ne mástól várjuk ,hogy boldoggá tegyen hanem legyünk magunk boldogok és a többi majd jön .

2013. júl. 4. 23:03
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 23:03

...és milyen igaza van. A hölgyek legyenek boldogok és vidámak mert azzal vonzák a jo pasikat maguk köré. :) Azzal hogy koslatsz a pasik után csak nevettségessé teszed magad :)

2013. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 My Conserve ***** válasza:

Fura dolog a szerelem. Elvileg amiről hallottál, az már mind elmúlt, lecsengett, szakítottak, ugye? Szóval mégse lehetett olyan nagy...


Szerintem az emberek sokszor elég fura dolgokat gondolnak a szerelemről. Te is biztosan képes vagy szerelmet kiváltani - de nem biztos, hogy képes vagy azt a fura álmot kiváltani, amit az adott pasi a szerelemmel azonosít.

2013. júl. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

No ,no azért ,hogy koslatok az erős . Akit érdeklek és akivel úgy érzem ,hogy ok azzal találkozok . Meg nem szoktam kezdeményezni .



Azt én is gondoltam már hogy sokszor nem is igazán szerelemről van szó , hanem tetszik az a személy szexinek találják , mit tudom én . Na mindegy szerintem lehet túlontúl odaadó vagyok , meg önfejű egyes dolgokban , meg nem nagyon tudok egyes fixa ideáimtól megszabadulni . Sokszor az nem tetszik a pasiknak amit mondok , lehet túl egyenes vagyok ,nem tudom . De én akkor sem akarok hazudozni csak ,hogy más fényben tüntessem fel magam .

2013. júl. 5. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!