Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságbol lehet szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságbol lehet szerelem? Lent minden levan irva

Figyelt kérdés
Hát van egy fiú aki 2 éve az egyik legjobb barátom.Akkor egyszer "összejöttünk" de nemtartott sokáig mert egy lány a szemem előtt csókolta meg.Akkor hanyagoltam mindent közbejött nagyon sok minden.Tavaly nyáron ismét ugyéreztem hogy vele kellene lennem, de nyár végére lett egy barátom és jól megvoltam vele.Aztán jött a szeptember és szívózott velem, de miután szakítottunk abbahagyta.Utána megint úgy éreztem hogy vele kellene lennem, de csak még erősebb lett a barátságunk.Február végén lett egy másik barátom de vele is szakítottunk májusra.Nemhagyott békén és ez a fiú irt neki hogy hagyjon engem békén mert én őt szeretem.Aztán egyszer kirándulásrol hazakisért a kapumig, és rá 1 orára facebookon közölte velem hogy megakart csókolni,de nem tette mert van az a rossz kisangyal a vállamon.Ballagás előtt elszerettem volna mondani neki hogy szeretem,de nem ugy jöttek ki a dolgok.Most nyár közepe van és van egy fiú aki kezd érdekelni, és énis őt.Hagyjam ezt a kialakuló valamit, és próbáljam meg vele,vagy hagyjam őt, hiszen ennyi ideig semmit nem tett?Tanácsokat szeretnék

2013. júl. 5. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nem vagy belé szerelmes ő se beléd ...
2013. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 év alatt semmi érdemleges? Eztán sem fog.
2013. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát kérdezgették sokan hogy együtt vagyunk e és mindenkinek igent mondott.Akkor is ha ottvoltam akkor is ha nem.Másnap többen támadtak le hogy igaz e.
2013. júl. 5. 01:00
 4/5 anonim ***** válasza:
rád akaszkodik és azt mondja másoknak hogy jártok közben meg nem mer lépni feléd? vagy te lépj felé ha szereted, vagy hanyagold és kezdj a másikkal
2013. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy tartós kapcsolatnak éppen a barátság az alapja
2013. júl. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!