Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt ocsmányul beszélő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt ocsmányul beszélő, tuskó stílusú nők élőben is meg mernék ezt csinálni egy férfivel?

Figyelt kérdés
Aki olvassa a fórumot, az ismeri ezt a jelenséget. Bár minden médiából arról beszélnek, hogy "hímsoviniszta" a világ, nekem nem úgy tűnik, sem kint, sem itt. Sőt, a fórumoldalakon már az utóbbi időben rendre a nők szólnak be a férfiaknak. Persze, kockázat itt nincs, de vajon akkor is mindenki ilyen bátor lenne-e, ha szemtől szemben kellene megmondania a véleményét?

2013. júl. 5. 12:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Az a fura egyébként, hogy gyerekként pont az ellenkezőjét mondták. Volt pl. egy felvilágosító könyv, talán az volt a címe, hogy "A gólya hozza..."

Itt azt írták többek között, hogy a fiúk mindent nyersen kimondanak, míg a lányok rendre finomítanak. Viszont manapság azt veszem észre, hogy gyakran még kifejezetten durvák is a válaszok, erősen érződik, hogy az írója szándékosan sokkal brutálisabbra vette a figurát, mint amennyi kellett volna.

2013. júl. 5. 13:41
 12/22 anonim ***** válasza:
azt is nézd, hogy ezek valószínűleg ilyen szőrös hónaljú elnyomott "nők"...
2013. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A fórumokon a legtöbben szókimondóbbak, mint az életben, nem függ ez attól, hogy férfi, vagy nő az illető. Ami azt illeti én az életben egy férfi sem ismerek (pedig volt, hogy százvalahány pasi közt dolgoztam), aki ilyen bunkó módon, lekezelően nyilatkozna a nőkről, mint itt néhányan.

Szerintem az a helyzet, hogy arc és név nélkül bátrabb szinte mindenki.

Meg persze biztos vannak olyanok, akik az életben is nyersebben fogalmaznak, meg itt is.

2013. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Biztos sokkal jobbak azok a férfiak, akik itt pattognak hogy ezt meg azt a nőt mennyire szájon kéne vágni, meg megalázni a büdös ku.rvát, mert ők tényleg meg is tennék. Mit képzelünk már, hogy be merünk szólni a teremtés koronáinak akár csak virtuálisan is.
2013. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
dehogy mernék.. csak itt szájhősködnek ez a kis nem is mondom mik , undoritóak
2013. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Egy példát mutatok. A 16-os és a 19-es hozzászólás.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. júl. 5. 20:57
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is igaz sokszor a randa dagadt csajok is a hercegre várnak fehér lovon. :)
2013. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igazad van, gyakran nincs közvetlen összefüggés az egyén adottságai és elvárásai között.
2013. júl. 5. 22:19
 19/22 anonim ***** válasza:

Kevesebb ló.f.asszal is meg lehetett volna oldani ezt a dolgot a lány részéről (bár valószínűleg idősebb nálam, ha már túl van a családalapításon). De a mondanivalója alapvetően igaz. Egy nő sem fog férfiként tekinteni egy rinyáló, hisztiző kisgyerekre.


Az meg, hogy kiírják a srácok, hogy a lányoknak csak a jóképű, gazdag, izmos pasik kellenek... azt szoktam mondani, hogy ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. Aki ezt a mondatot sem tudja kontextusában értelmezni, annak dobálózhatok én akárhány ló.f.asszal, teljesen mindegy.

2013. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Azért linkeltem be ezt, mert feltűnően ocsmány és brutálisan lenéző volt a szövege. Lóf...sz, kussoljál, lúúúzer, stb...

Ez a duma még egy férfitól is ronda, nőtől meg egyenesen undorító.

2013. júl. 5. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!