Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akmelyik fiú 18 éves koráig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akmelyik fiú 18 éves koráig szűz marad, az evolúciósan selejt?

Figyelt kérdés

Itt,az oldalon olvastam azt a véleményt,hogyha valaki 18 éves koráig nem tud meghódítani és megfektetni valakit,az életképtelen,evolúciós zsákutca.Őszintén szólva ebben lehet valami nem? Ha addig nem jön össze,azt csakis az illető rossz külseje/belseje miatt lehet.Az ilyenek pedig a gyenge láncszemek.

Én kicsit beparáztam,mert fél év múlva 18 leszek,barátnőre meg semmi kilátás:D (nekem inkább a belső a rossz)

17/F


2013. júl. 5. 15:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Egyszerűen nemtalálok olyat aki érdemes arra hogy erőt feszítsek bele. "

Na az ilyenek tényleg genetikai hulladékok!


Egyébként meg van különbség 18 éves szűz és 18 éves szűz között. Pl. ha van barátnője, és rá vár úgymond, akkor ő csak napok-hetek-hónapok kérdése és elveszíti. Attól még nem selejt. De akinek olyan a hozzáállása is, hogy előre borítékolható hogy évekig nőhöz még csak hozzá sem fog tudni érni, na az már gáz! Ez az oldal is tele van huszonéves szüzekkel. Gyalázat...

2013. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Látom az ribizlik is idetaláltak.....
2013. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

"Na az ilyenek tényleg genetikai hulladékok!


Egyébként meg van különbség 18 éves szűz és 18 éves szűz között. Pl. ha van barátnője, és rá vár úgymond, akkor ő csak napok-hetek-hónapok kérdése és elveszíti. Attól még nem selejt. De akinek olyan a hozzáállása is, hogy előre borítékolható hogy évekig nőhöz még csak hozzá sem fog tudni érni, na az már gáz! Ez az oldal is tele van huszonéves szüzekkel. Gyalázat..."


Kinek képzeled te magad?!

2013. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 csokilány97 válasza:

Nem vagy selejt :) értékes vagy :)) sőt a szűz srácok még édesek is könnyű őket zavarba hozni :D

16 / L :D

2014. okt. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Ez az oldal is tele van huszonéves szüzekkel. Gyalázat..." szornyu. nem akarnak csimpanzkent, aljas dugogepekkent elni. gyalazatos tenyleg
2015. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!