Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet szerelemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet szerelemmel szeretni egy tőlem 20 évvel öregebb pasit? Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mi lesz ennek a vége?"


Az, hogy le cserél egy fiatalabb csajra, ha megun...

2013. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor 20 éves voltam, megismertem egy pasit, aki akkor 40 volt.Én mindig is szerettem az idősebb pasikat(mondjuk ekkora korkülönbség egyiknél sem volt soha), és ő is nagyon tetszett nekem, mert egy végtelenül okos, értelmes ember, egyszóval igazi férfi.Hihetetlen jókat tudtunk beszélgetni.Neki is nagyon tetszettem én, de egy csóknál több nem történt közöttünk.Én szerettem volna, ha komolyabbra fordul a dolog, de ő azt mondta, hogy túl fiatal vagyok hozzá.Szóval végül nem lett belőle semmi, és aztán el is költöztem, úgyhogy már évek óta nem láttam.De szerintem nagyon tudtam volna szeretni :-)
2013. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
második vagyok.Egyébként szerintem nem törvényszerű, hogy meg fog unni.Igenis lehet belőle szerelem.Itt inkább arra kell figyelni, hogy ne öregedj hozzá.Tudod, egy idősebb pasi már nem szeret annyira mászkálni, csavarogni, ilyesmi.Inkább nyugalomra vágynak, miközben egy fiatal nő még menne.
2013. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet szeretni, lehet belőle szerelem is, szerintem a nagy korkülönbséggel inkább az a baj, hogy nagy a valószínűsége annak, hogy hamar özvegy lesz az ember, és az ugye nem túl jó dolog...
2013. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!