Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lenne a NAGY TITOK? (jófiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a NAGY TITOK? (jófiú vs. Rosszfiú)

Figyelt kérdés

A múltkor olvastam egy hozzászólást egy kérdéshez. A megjegyzés brilliáns volt és arra gondoltam, hogy egy önálló kérdést mindenképpen megér.

Tehát: a közismert, agyonsulykolt elmélet szerint a rosszfiú a vonzó a lányoknak, mert ezt diktálják a gének, a hormonok és a jófiúknak csakis később juthat szerep. Eddig rendben, ezt már tudjuk. Viszont a válasz, amit olvastam, teljesen más oldalról közelíti meg a kérdést.

Szó sincs semmiféle evolúciós maszlagról! A lányok azért kajálják a rosszfiúkat, mert önmagukban ők semmiféle önálló, tartalmas, értelmes élettel nem rendelkeznek. Nincs semmi, ami igazán érdekelné őket, totálisan önállótlanok, a felszínes csillogáson kívül semmi más nincs nekik. Egy ilyen kétes alak pedig színt visz a sivár kis életükbe, megadja nekik az izgalmat azzal, hogy sosem bízhatnak meg benne, mindig lesz valami miatt sírni, a közös életük pedig olyan lesz, mint egy hullámvasút.

Velük ellentétben az a kevés nő, akik igazán értékes emberek, önálló és tartalmas életre is képesek, már nincsenek úgy megszédülve a rosszfiúkért. Tudják jól, hogy a kivagyi stílus, feltűnősködés egy üres személyiséget takar. Az ilyen lányok, nők életük zenitjén, csúcsán is képesek igazi férfiként tekinteni a másik csapatra, akik ugyan nem verik magukat állandóan, de nagyszerű társak a mindennapokban és valójában közel sem unalmasak.



2013. júl. 5. 23:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/142 anonim ***** válasza:
100%
Fordítom: a p*csák számára izgalmas a bunkóparaszt, a normális nők pedig foglaltak.
2013. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/142 anonim ***** válasza:
95%
:D
2013. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/142 anonim ***** válasza:
100%
Ez most már egy konszolidáltabb hipotézis, de még mindig csak hipotézis, sőt mellette még általánosítás is. De ez már határozottan jobb(Y)
2013. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/142 anonim ***** válasza:
100%
Na ha találkoznék egy lánnyal, aki "jófiút" keres, akkor most nem ülnék itt.. :/
2013. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/142 anonim ***** válasza:
27%

Mosolygós lány válasza:


Más nézőpont: láttál te már csúnya rosszfiút?! Amellet, hogy szívdöglesztően néznek ki, még veszélyesek, kiszámíthatatlanok is, kell ennél több??? Sokan vágyunk az izgalmakra a hétköznapokban is, szóval igen, részben igaz az elmélet. De ezért nem illik lealacsonyítani több millió lányt! Látszik a kérdésedből, hogy szingli vagy, és eddig sem volt baromi sok sikered a csajoknál...

Ha egy kicsit pozitívabb lennél, kevesebbet gondolkoznál, többet cselekednél, talán nem lenne így...

2013. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/142 A kérdező kommentje:

Mosolygó lány, valóban szingli vagyok, de nem szégyellem. Eddig úgy voltam vele, hogy nincs mit tenni, de ez a válasz, amit olvastam a témáról, elgondolkodtatott.

Ami a rosszfiúk külsejét illeti, vannak köztük olyanok, akikre nem igazán mondanád, hogy egy szépség! Pl. egy erősen tetovált, vad tekintetű fickó inkább ijesztő, mint vonzó. Női szemmel meg nem látok.

2013. júl. 5. 23:28
 7/142 anonim ***** válasza:
25%

Nem sokkal egyszerűbb azt mondani, hogy aki nem fogad el úgy ahogy vagy, az hülye pitsa?


Jaaah, nem, akkor magabiztos lennél, és nem jönnél ide elsírni a bánatod, miszerint azért nem kellesz a lányoknak, mert túl jófiú vagy. Viszont ha valóban sikertelen vagy a nőknél, akkor épp az elméleted bizonyítja, hogy nem a megfelelő nőkkel kezdesz.


BTW egyszerűen változnak a párválasztási preferenciák, az egyénen belül életkoronként is.

2013. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/142 anonim ***** válasza:

Én már láttam: Péntek László...

Egyébként szerintem a legjobb talán valahol a kettő között lenne, de erről inkább a lányok/nők véleményét hallgassuk meg. Gondolok itt arra, hogy a párjával nem bunkó, de mégis határozott, stb.

2013. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/142 LeftBehind ***** válasza:
100%
A nők mindig is imádták a drámázást,csak nézd meg azt a kismillió trágya szappanoperát,amit naponta erőszakolnak le magukon. Egyszerűen fel nem fogom,hogyan képes épeszű ember azt a förtelmet bámulni és ezek IMÁDJÁK! És mi van ezekben? Ármány,csalás,erőszak,halál,"meglepő" fordulatok....mert egy nyugalmas élet amit élvezni lehet az mellett akit szeretsz már nem elég jó,neeeeem. Mindig kell valami amin lehet szörnyülködni,ami miatt lehet bőgni. A slusszpoén pedig,hogy erre mindig rácsodálkoznak. Már a nyolcadik agyonszolizott menőgyerekkel jár aki már megint megcsalta.....nahát! Ki hitte volna? Aztán egy héten belül felszedi a kilencedik is és megy tovább az egész.
2013. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/142 A kérdező kommentje:
Leftbehind, igazad van! kevés fiatal lány van, akinek jó egy nyugis kapcsolat. Nekem is volt pár ilyen élményem. amikor minden klappolt, akkor a barátnőm egy bizonyos idő után már keresett egy forrást, amiből konfliktust generálhatott. Utána jött egy igazi kis miniháború, jó adag veszekedéssel, néha sírással és fenyegetőzéssel az ő részéről. Aztán kibékültünk és akkor már imádott. Ezt időről időre "el kellett játszani."
2013. júl. 5. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!