Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, a szüleim nem szeretnék, hogy lefeküdjek a 3 évvel idősebb barátommal 16 évesen, de fél éve együtt vagyok vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs a barátommal semmi bajuk csak félnek hogy terhes leszek, még szűz vagyok és ő az első barátom, lehet hogy korainak tartjátok, de én készen érzem magam, a barátom türelmes,és ő csak akkor van benne a dologban ha tudja hogy nem lesz ebből probléma, de tudom hogy ő is szeretné(ő tapasztalt). A szüleimmel ezen nem vesztem össze, csak bánt hogy ilyet megtiltanak, már attól néztek egy nagyot hogy beleültem az ölébe.:S Ti mit tennétek? Nem akarok csalódást okozni, mert szeretem őket, de szerintem azért érthető, hogy kívánjuk egymást.
2013. júl. 6. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
amit nem tudnak az nem fáj.:D
2013. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ku*rva vagy! Ügy lezárva!
2013. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha felkészült lennél,akkor már jártál volna a nőgyógyászaton,és gondoskodtál volna arról,hogy biztos ne maradj terhes.
2013. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Szűz, de k**va ..:dd

Te tudsz ember -.-"

2013. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tényleg csak attól félnek, hogy terhes lehetsz (ami szerintem nem teljesen igaz, inkább féltenek, de ezt most nem fejtem ki, mert nem volt kérdés. :P), akkor beszéld meg velük (vagy csak anyukáddal) a fogamzásgátlást. A szüleid előtt meg vehetnél egy kis erőt magadon, és mellé ülhetnél. Nem bántásból írom, de azért na... én 23 éves vagyok, és én sem szívesen ülök a párom ölébe, ha a szüleinél vagyunk, mer' minek. Baráti társaságban meg otthon oké, de szülőknél (főleg, ha egy kicsit konzervatívabbak) egyszerűen nem illik.
2013. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát, szerintem az én szüleim (és az egész família) azt hiszik, hogy az első komolyabb barátommal feküdtem le először, akit be is mutattam nekik... és hol vannak még azok a pasik, akikről nem is tudnak...

Nem kell ehhez engedélyt kérned. Megvan az alkalom, megvan a hely és időpont, megvan a vágy, és te késznek érzed rá magad, szeretnéd, akkor nem kell odaállni 10 perccel előtte, hogy anyuci megengedi-e. Masználjatok gumit, és terhes se leszel. Végülis ha már egyszer megtörtént, vissza nem csinálhatod. És bár tény, csak védeni szeretnének, azért vannak dolgok, amikhez a szülőknek bizonyos kor után már nem sok köze van. Nem kell mindenről tudniuk.


De az tény, ha ilyen szigorúan veszik a kérdést, előttük csak arcrapuszi és kézfogás legyen, ne ölbeülés meg ilyenek.

2013. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*használjatok
2013. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha felkészült lennél nem kérdeznél ilyeneket -_-"
2013. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Először is tanácsért tettem fel a kérdést. És ha valaki nem tud segítséget adni vagy csak hülye válaszokat képes adni akkor nem kéne hozzászólni semmit.

Másodszorra nem bunkóztam senkivel, hogy így válaszoljatok + szerintem nem ez a módja a segítség/tanács adásnak.

A védekezésről meg gondoskodnánk.

2013. júl. 6. 12:07
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért látom van pár normális válasz, értelmes emberektől.

Nekik köszönet.

2013. júl. 6. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!