Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet olyan eset, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan eset, amikor egyértelmű és határozott elutasítás ellenére érdemes tovább próbálkozni, mert siker lehet a vége?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
hááát szerintem nincs túl sok ilyen, persze előfordult már a történelemben de nem hinném hogy sok esély van rá... valamiért nemet mondott.
2013. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit, 2.-ra is próbáld meg, csak akkor már persze sokkal jobb leszel. Ha akkor is nem, hát sajnos nem:/
2013. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, abban az esetben, ha te vagy a lány.
2013. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem sok esélyt látok rá, de bármi előfordulhat.

Volt rá példa a saját életemben is, hogy egy férfi közeledését egy netes társkereső oldalon elutasítottam helyből, majd 4 hónap múlva újból próbálkozott és adtam egy esélyt egy találkozó erejéig, de ennél nagyobb siker nem lett belőle, mert több randi nem lett. 31N

2013. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sose add fel!:) Ha hamar feladod, annak már megvan a látszatja. Ha nem küzdesz érte, sose lesz a tied. :)) Csak úgy kell hozzáállni. Persze nem erőszakoskodni kell, hanem kedveskedni..: )
2013. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A hamar jelen esetben 2 év volt. És nem vagyunk már tizenévesek.
2013. júl. 7. 11:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár eltelt jó pár év, de ha már így szembejött velem a kérdés, azért megírom a saját rövidke véleményem. Nekem háromszor is bejött, hogy egyértelmű, határozott és hosszas elutuasítás ellenére összejöttünk, mindhárom a barátnőm lett végül. Ezek az elmúlt 10 évben történtek. De negyedjére már nem jött be. De az első három is azért jöhetett be, mert egy légtérben voltunk (pl. egy kollégiumban, egyetemi órákon, anyukámnál magánórán, egy gimnáziumban). Nem meglepő, a negyediket társkeresőn találtam meg, vele nem sikerült ugyanez. Szóval a siker "attól függ".
2020. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!