Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek milyen a férfi arcszor?

Figyelt kérdés
Szebb ha nincs,borotválják,legyen egy férfinak arcszore?
2013. júl. 7. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
mas az izlese mindenkinek..nekem nem tetszik..szerintem undii:D
2013. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak a férfiak 98 százelékának van.
2013. júl. 7. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
azért annyinak nincs. :D ezt a kérdést 1x énis feltettem, elég eltérő válaszok érkeztek..
2013. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a borosta van akinek jól áll, az tetszik

ezt a ffi saját maga választja ki, neki mi a jó és mit szeret,

szakáll és bajusz nekem nem jön be N

2013. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szúrós, de a borosta dögös :-D
2013. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem szeretem ha van bajsza vagy szakálla :D olyan mintha egy kutyával csókoloznék :D max pici borosta az nagyon szexi tud lenni
2013. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nők a válásig rohadt válogatósak. Aztán összejönnek bármelyik senkiházival, mindegy milyen szőr van a pofáján...
2013. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bajusz és a szakáll nem tetszik, max. egy kis borosta néha-néha, ha jól áll a pasinak. :D De folyamatosan azt sem szeretem, mert szúr és kidörzsöli a bőröm. :)
2013. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!