Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja elfogadni a döntésemet?

Figyelt kérdés
Még 2007-ben összejöttem egy sráccal,elvileg az elsők voltunj egymásnak. A nagyszüleivel élt/él mai napig is,ő 22 éves én 21. Durván 1 évig jártunk,a nagyszülei kavarásai miatt többször szétmentünk mert neki hitt nem nekem. Úgy bánt velem mint egy kutyával sokszor,én pedig tűrtem,gondoltam idővel megváltozik,de ez nem így történt. 2009 nyarán szétmentünk szintén a nagszülei miatt. Ez végleges volt. Azóta facen felbukkant néhányszor. Első alkalommal csak beszélgettünk majd hirtelen egyik napról a másikra törölt,és mikor írtam neki hogy miért,válaszra sem méltatta a levelem. Következő alkalommal megint ő írt rám,kis idő elteltével,nem volt senkie és a segítségemet kérte hogy találjak neki vkit,mert tudta rám mindig számíthat bárki. Igyekeztem neki segíteni,aztán talált magának egy lányt saját erejével. Így rám már nem is volt szükség és pár nappal azután hogy ők összejöttek én már nem is voltam képben mert lekoptatott. Vagy is kilettem használva. Most kb 2 hete szétmentek,nekem pedig 1 év 4 hónapos kapcsolatom van,ami tökéletes,és nagyon boldog vagyok. Terveink vannak a jövőre nézve. De ez az exem most utóbb azért írt rám hogy bocsássak meg neki minden olyan tettéért amivel megbántott. Nem vagyok haragtartó ezt meg is írtam neki,és hogy nem haragszom de nem felejtettem el mit tett,és hogy megkeserítette akkoriban az életem a nagyszüleivel együtt. Mondta hogy sajnálja meg minden.. Tanácsokat kért hogy szerezze vissza az akkor elveszített bnőjét,én megint segítettem neki mert nem vagyok bunkó,és nem süllyedek le az ő szintjére. Majd nem minden nap beszéltünk mostanság facen,ő írt minden alkalommal rám,hülyültünk is kicsit. Végül találkoztunk két alkalommal és ezzel utoljára részemről. Azt mondta már nem szeret,túltett rajtam ahogyan én rajta. Elhittem neki. Találkoztunk,és mindkét alkalommal megakart többször csókolni,de nem hagytam magam mert fontos a mostani kapcsolatom,illetve ezzel az exemmel több okból nem lehetnék boldog és nem érzek iránta semmit,barátságot is csak alíg. Elmagyaráztam neki hogy ez így nem oké,ezt hagyja abba,azt mondta oké,de még is próbálkozott volna tovább. De esélytelen volt. Elmondása szerint kiszeretett belőlem,elfelejtett 4 évig de most újra előjöttek az érzelmei és szeret engem. És rosszul esik neki hogy elérhetetlen vagyok. Még is mit tegyek,hogyan magyarázzam el neki hogy állítsa le magát? Már ott tartok hogy letörlöm esetleg tiltom is mert értetlen.nem hiszek abban hogy vki vkiből kiszeret majd az évek múlása során újra rájön hogy szereti. Ilyen nincs. Esetleg elnyomta magát az érzelmeit vagy is ellent mondott magának. Szte én mondok ellent magamnak és nem is szeretem mostani párom,de ez nem igaz! Nem is ismeri a mostani életemet.. Csak azért mert magának akar és tudja hogy ez nem lehetséges,nem kéne ilyet állítania.. :/
2013. júl. 7. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy csak arra kellettél volna neki, mert ha nem jó a ló, jó a szamár is.
2013. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te túlságosan kedves vagy hozzá. Válj meg tőle, tiltsd le nyugodtan. Ha nem képes felfogni, hogy neked már van egy új, boldog életed és ezt nem támogatja, akkor ő még egy barátnak sem felel meg. Ne foglalkozz vele, oldja meg maga a problémáit. Bár nem értem, hogy képes két ember a másik nagyszülei miatt szétmenni... ez furcsa.
2013. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az exed egy önző kis csicska. Nem tudja feldolgozni azt, hogy már nincs helye az életedben. Ha van szed, nem is lesz soha újra helye.
2013. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem semmi exed van... szerintem töröld őt mindenhonnan, és ha úgy sem ért a szép szóból, akkor kérd meg a mostani barátodat, hogy beszéljen a fejével.
2013. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatot szakíts meg vele, arra sem méltó hogy visszaköszönj neki az utcán.
2013. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönömöm a gyors és segítőkész válaszokat. :) Exem kiskorától fogva a nagyszüleivel élt,most már csak a mamájával mert a papája már nem él pár éve sajnos. Az anyja a nagyszüleinél hagyta kis korában mert összeveszett a férjével,aki kifordult az ajtón, a felesége meg a gyereket ott hagyva, ment a férje után. Legalább is erről a történetről tudok. A nagyszülei mindig is bunkók voltak és ott tették tönkre az embert ahol tudták. Mindent elfogadtam exemmel kapcsolatban. Pár nappal akkoriban hogy összejöttünk,elmondta nekem hogy az egyik szemére egyáltalán nem lát. Én elfogadtam. Sosem ítéltem el ezért. Ugyanakkor anyukám és exem mamája egykor egy munkahelyen dolgoztak ápolásban,így ők már ismerték egymást,de valamiért sosem kedvelték egymást. De anyám mégsem tiltott tőlük el soha sem. Az exem mamája meg sokszor volt hogy ok nélkül lehordta mindennek anyám a szemembe, illetve felhívott telefonon engem hogy lehordjon mindennek.. Volt mikor azt merte állítani hogy bátyám és én nem vagyunk édes testvérek és vagy én vagy ő nem attól az apától vagyunk akiről mindig is tudtunk. Anyum nem él apámmal együtt,nem is házasodtak sosem össze,de amit exem mamája állított mindannyian tudjuk otthon hogy nem igaz csak bolond.. Exem elmesélte nem régen hogy az előző barátnőjére minden ok nélkül csak úgy a mamája kést fogott. A lány azonnal elment tőlük a kislányával együtt. A mamája kihívta a saját unokájára a rendőrséget mert megakarta védeni a bnőjét és lefogta a nagyanyját.. Nem tudom mi igaz ebből,de elég súlyos ez ahhoz hogy hazugság legyen szerintem. Lényegében én sokat tűrtem de már nem vagyok az a naiv kislány aki mindent elnéz neki mint régen. Nekem mindig azt mondta hogy ha véletlenül becsúszna egy gyerek azonnal el kell hogy vetessem.. Nem is akartam gyereket,még most is korainak tartom. És hogy neki nem kell gyeres anyuka bnőnek. Erre tessék. A mostani exe akivel szétmentek már van egy kislánya. Most már 2 napja nem írt rám,én meg nem is fogok mert nem őrültem meg,úgyhogy megcsináltam hogy ne legyek neki sosem elérhető onlineként,így mindig offlineként lát.. Jobb ez így.
2013. júl. 7. 18:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy fordítottad le az eredeti megfogalmazásod? Iá iá iá iá iá...
2013. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: teljesen igazad van,megérdemelné,hiszen régen nagyon sokáig én köszöntem neki de ő mintha észre sem vett volna.. Mikor még a szakítás után egy kicsi élelmiszer boltban voltam gyakorlaton,bejött a mamája vásárolni,kenyeret akart,én kiakartam szolgálni normálisan,de ő oda ment az egyik ismerőséhez akit ott eladó és tőle kért kenyeret. Ebből az jön le nekem hogy tőlem neki nem kell sem kenyér sem semmi mert biztosan mocskos lenne.. Egyébként mindig én jártam hozzájuk,nap mint nap,ameddig a nagyanyja el nem tiltott csak úgy exemtől.. Ő sosem jött ki hozzám,illetve a régi lakásunkban járt 1 alkalommal max 1 órát,aztán elköltöztünk mi később de még együtt voltunk és ott is csak 1x volt nálunk max 2 órát,mert a mamája nem engedte őt hozzánk. Mondván azért nem mert vannak házi állataink,és a macskáink meg a kutyám a lakásban tartózkodnak,időnként az udvaron,de lényegében nem ehet,ihat nálunk mert biztosan minden kutya,macskaszőrős.. Sztem itt féltékenységről volt csak szó,de sosem mondta meg senkinek,félt hogy komolyabbra fordul a kapcsolatunk és talán majd össze is költözünk,és akkor ő meg majd egyedül marad. Így süllyedhetett odáig hogy inkább szétszakít minket és mindenkit az útjába áll..
2013. júl. 7. 18:20
 9/11 A kérdező kommentje:
Illetve nem az utolsónak hanem az 5-ös válaszadónak szólt az előző leírtjaim.
2013. júl. 7. 18:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok.

Beteges egy nagyi, az egyszer biztos... tényleg az a legnagyobb gond, hogy túlságosan sokat tűrtél, és túl kedves vagy, egyáltalán nem közéjük való. Messzire el kell kerülni a fajtájukat a közeljövőben.

2013. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!