Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már meg kell kérdeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már meg kell kérdeznem sajnos kedves gyakorikérdések látogatói felhasználói?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hogy bemagyaráztam már magamnak hogy ennyi kérdés van itt ezzel kapcsolatban vagy mi. Volt egy 4 évig tartó párkapcsolatom de szétmentünk végül. Kérdés következik amitől gondolom kiborul a társaság.Lehet hogy a méretem miatt lett vége ami 18cm hosszúságra és 4,1cm az átmérője most ez már tényleg kicsi? Mert itt már ilyeneket olvasok. Mert már akkor nem is kezdeményezek másnál ha úgyis csak beégek vele.
2013. júl. 7. 19:39
1 2
 11/13 moonlightsentinel ***** válasza:
lol mert ha azt mondjuk, hogy kicsi, akkor soha többé nem próbálkozol és bélyeggyűjtő remetévé válsz? :D Am 18 cm egyáltalán nem kicsi, de még ha az is lenne, akkor sem ezen múlnak a dolgok hidd el :P
2013. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor most én felfedem előtted a nagy titkot:


(hatásszünet)



Nem kicsi.

Megnyugodtál?

2013. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. júl. 8. 03:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!