Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet normálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet normálisan, normális srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Melyek azok a szórakozóhelyek, ahol azért kulturáltabb emberek vannak? Nem ilyen Instant meg ilyenek, hanem tényleg azért lehet komolyabban is ismerkedni.
2013. júl. 7. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
könyvtár?
2013. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ötkert, hellobaby? :D
2013. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Pedig az Instant se rossz, bar tegnap csalodas volt...normalis sracnak mondanak, irj, ha van kedved:)
2013. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1 Ezen én is gondolkodtam. De ha én könyvtárba megyek, akkor tudom mit hozok ki, azokat összekapdosom és lelépek.
2013. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Operaház
2013. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Pedig az Instant se rossz, bar tegnap csalodas volt...normalis sracnak mondanak, irj, ha van kedved:)
2013. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
na most ezt miert irtam ki ketszer?
2013. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 hónapig még pesten vagyok :)
2013. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szórakozóhely, inkább személyfüggő. Ugyanúgy találhatsz normális srácokat bármelyik Morrison's-ban, Romkertben, Instantban vagy a Hajógyárin, akár a belvárosban bárhol, sorolhatom a helyeket...Ha kultúrára vágysz, akkor ne szórakozóhelyre menj, és nem kötözködésből vagy bántásból írom, mert idióták és normálisak is mindenhol megfordulnak.
2013. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!