Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jobb, vagy inkább kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jobb, vagy inkább kevésbé rossz lerázni vkit?

Figyelt kérdés

1 randi volt és hát nem nagyon nyűgözött le a hölgyemény. K*rvára negatív ember és én nem bírnám ezt hosszan nézni. Nem tudtam a szemébe mondani hogy inkább nem akarok következő talit.


Szóval jobb ha inkább kussban eltűnök, nem keresem és úgyis rájön belőle, vagy inkább mondjam meg h bocs de hagyjuk a dolgot?


F


2013. júl. 8. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik neked jobban esne
2013. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ne tünj el...undorító dolog ez sztem.

legyél annyira férfi, ohgyközöld vele a dolgokat, hogy bocsi, de nemszeretnék veled többet talizni, félreismertelek, stb stb...

2013. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp mond el neki

ennyit megérdemel

csak próbáld meg kedvesen

2013. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem jön be, hogy tanulhasson legalább az esetből, na az legyen, hogy fingja nincs miért.
2013. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igyekszem majd összehozni vmi korrekt szöveget, csak azzal is amit írt még fb-n utána csak nehezíti a dolgot. utálok rosszkedvet okozni, bárkiről legyen szó..
2013. júl. 8. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem őszintén mondd meg a lánynak, hogy mi a helyzet. Én pár napja tudtam meg a kiszemelt pasi barátaitól, hogy egyáltalán nem akar tőlem semmi komolyat a srác, nem tetszek neki stb, de azért 1 hónapig szépen hülyített, pedig nem 1x kérdeztem rá, hogy van e valami baj, mert, hogy azt érzem és tessék igazam lett. Fogalmam sincs, hogy mikor akarta volna elmondani. Kicsit rosszul érzem magam miatta, de csak azért mert nem volt korrekt már az elején. De hát ez van.
2013. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tompíthatsz talán valamit rajta, hogy feltűnt egy régi barátnőd és ez a He Zita :D De tényleg, akkor talán nem gondolja, hogy vele van a para. Vagy találkozzál vele mégiscsak, de akkor igyatok is valamit. Negatív emberen tényleg segít némi szesz(gyakori tapasztalatból tudom :D). Ha nem iszik, kerüld, mint a veszett kutyát :) (ezt is tapasztalatból :D)
2013. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom férfitársam nevében is h ez történt veled :/ Leírtam a csajnak h mi a helyzet.
2013. júl. 8. 14:12
 9/10 A kérdező kommentje:
Ittunk bort, de amikor mondtam h vegyünk mégegyet egyből az volt a reakciója h azért kell mert nembírom pia nélkül elviselni...
2013. júl. 8. 14:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell együtt érzően bólogatni :DDDD Ez még nem a világ vége, bepróbálkozott, hát adj ezekre választ. Persze tudom könnyű itt jófej dolgokat írogatni, ismerem a helyzetet, amikor nem marad más, csak a fejlehorgasztás és szájjal biggyesztés. És ez lehetett, egy ilyen helyzet. :D De mindig figyeld meg, hogy a drámázós lányoknál lehet ebből azért komédiát is csinálni az állandó bánatukból, a semmi nem jó sohaból, nem kell lefagyni, mert csak bepróbálkozik, ilyenek a lányok. Szerintem adj neki még egy kér esélyt, lehet, hogy csak havi baja van mindig :DDDDDDDDD De most tényleg, vannak lányok, akiket ez jobban meggyötör, mint az átlagot, van ilyen. Ennyit belekalkulálhatsz max, de ha tényleg non-stop minden mindig sz*r, akkor ezt mondd meg neki mielőtt csá. Szerintem. ÉS így: "Te mindig olyan vagy, mint aki aszaltf**ba harapott, neked semmi nem jó. Nem szeretsz találkozni velem? Ne legyen ez?". És miután ezt beküldted neki, hagyj egy kis érési időt, lehet, hogy hatsz rá. Ha nem, akkor kár is emiatt bűntudatot érezned, mert akkor ő gyárilag ilyen.
2013. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!