Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látom ezt így? ( néger)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom ezt így? ( néger)

Figyelt kérdés
Egyszerűen megőrűlök a fekete bőrű srácokért. Sokkal többre tartom őket mint akármelyik magyar fiút. Meglátom őket és olyan leszek mint egy tini kislány....komolyan rajongok értük

2013. júl. 8. 16:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
A sok tévhit...
2013. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Na látjátok pont ez ami miatt jobban kedvelem őket....komolyan mi ez a hozzáállás...miért szidsz engem, és anyukamat......???? Normális vagy?


Végre egy normális kommentelo, köszönöm

2013. júl. 8. 17:22
 13/30 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is. Ti nagyon irigykedtek valamire :D ez van, a négerek jó sportolók szóval gondolom neked is azért kellenek h minden este egy jót "sportolhassatok" :D
2013. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
#15 fejtse ki
2013. júl. 8. 17:23
 15/30 anonim ***** válasza:
48%

Sajnálom hogy összetöröm a lelkivilágod, de egyetlen sportágban vannak nagyon ott a négerek az pedig nem más mint a futás. Persze ha nekem is attól kéne tartanom hogy felzabál egy oroszlán akkor énis megtanulnák futni......

Néhány sportban még itt ott van egy pár.

Persze azt is megkell nézni hogy milyen ország csapatáról beszélünk, mert a magyar csapatoknál sehol nem látok. Az már kérdés hogy nigériába nemmennek ki fehérek, illetve hogy a franciák elkorcsosultak és náluk több néger van mint fehér.

2013. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Bocs talán még a boxban Mike Tyson miatt.

De az is olyan ember amilyen.

2013. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Csak féltékenyek vagytok és irigyek :D
2013. júl. 8. 17:31
 18/30 anonim ***** válasza:
49%

Nemigazán, mert nekem sincs panaszom semmire, de azért elhiheted nem minden néger nagydarab sportos meg stbstbstb.

A legtöbb vézna kis gettószökevény, ha megnézel egy akármég természetismertető filmet rájössz. Emelett afrikában a legtöbb néger vagy cérna vékony vagy kövér, nincs olyan aki kisportolt. Persze van egy-két külömbség. De ha neked ez tetszik vegyen el egy néger menj ki hozzá afrikába és legyél a trözsfőnök háremjének a tagja, mert a legtöbb magyarországi néger nem marad itt hanem visszautazik csak itt viszonylag könnyű letenni egy diplomát és más országokhoz képest kevesebb pénzbe is kerül.


Ha ellenkezel hanem nincs igazad csak elbutítottak a filmek és mesevilágban élsz.

2013. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Sajnos egyébként így van, menekült taboros városban élek...tudom hogy néznek ki a négerek
2013. júl. 8. 17:38
 20/30 anonim ***** válasza:
.....
2013. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!