Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Valjátok be, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Valjátok be, hogy a pénz is számit?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el. Ez egy fajta biztonságot nyújt számotokra.

2013. júl. 8. 17:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Igen számít. Nem tudnék gazdag fiúval járni, a volt barátom pedig elkezdett pénz hajkurász lenni, engem le se szrt, így elváltak útjaink
2013. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%

"Valjátok"?

"Nem hiszem el" Akkor mindek "valjuk" be ha nem hiszed el?

"Egy fajta" az például a puli. Az egy fajta.

2013. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Nekem annyiban számít, hogy ne keressen kevesebbet nálam, mert nem akarom őt eltartani. mivel pedagógus vagyok, azt hiszem, ez nem nagy elvárás a részemről.....
2013. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Annál, aki nem tud többet nyújtani, mint anyagi biztonság annál biztos előny a pénz, de a csajokat ez nem hiszem, hogy boldoggá tenné..
2013. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

komoly kapcsolatnál biztos számít

de addig szerintem nem fontos

2013. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
hidd el hogy nem..! valakinek biztosan, aki úgy van nevelve:S de ha valaki értelmes és szíve is van akkor nem számít neki!
2013. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Az is számít, de nem az az első h megkérdezem h mennyi a havi fizetése/zsebpénbze:D
2013. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Hanariko ***** válasza:
Persze tök jó ha a pasi gazdag, de ha nem lenne az attól még nem dobnám vagy nem szakítanám meg vele az ismerkedést. Aki ezt megteszi az felszínes, pénzéhes és nem érdemes vele foglalkozni.
2013. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%

Pasik! Mi nők, nem egy egységes massza vagyunk, ahol mindenkinek minden ugyan annyira számít, vagy ugyan annyira vallja be akár magának, akár másoknak!


Nekem számít, hogy a barátom eltartsa magát, és legyen kerete közös programokra, kikapcsolódásra, amihez épp kedvünk van. Na meg ne legyen se zsugori, se túl költekező. Ezt elvárhatják tőlem is.

2013. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Figyelj! én meg mondom őszintén: Nem! az én kapcsolatomban én keresek többet (jóval!) és nekem nem számít a pénz! Miért kell ezt a baromságot folyton felhozni???jó vannak nők akiknél ez tényleg így van de rengeteg kivétel van!!
2013. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!