Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Valjátok be, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Valjátok be, hogy a pénz is számit?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el. Ez egy fajta biztonságot nyújt számotokra.

2013. júl. 8. 17:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

az a 'nő', aki a pénztárcája miatt van egy pasival, az nem nő..

amelyik pasi meg hagyja magát palira venni és kifosztani, annak úgy is kell. vannak pénzhajhász lotyók, talán nem kéne mindent a seggük alá dugni egyből, hanem megismerni a nőt hogy milyen ember valójában, és akkor nem lenne ilyen problémátok...

mivel a pasik többnyire inkább csak a bugyiba akarnak bejutni, elhalmozzák a nőt mindenféle földi jóval cserébe, és még ők érzik magukat kifosztottnak, meg hogy a nőket csak a pénz érdekli. nos, akkor hogy is van ez?!

2013. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék, várom a válaszokat...
2013. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"az a 'nő', aki a pénztárcája miatt van egy pasival, az nem nő.. "


Na akkor a csajok több mint fele nem nő.

2013. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a férfiak fele meg nem férfi!

Beleértve téged.

2013. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

21-es vagyok


23-as kommentelő:

sajnos igazad van.. rengeteg nő már nem is nevezhető nőnek... (nem csak a pénz dolog miatt..)

én pl már attól is kiborultam, mikor a barátom vett nekem egy kávét... gyűlölöm ha rám költi a pénzét.. nem vagyok rászorulva.


21/L vagyok egyébként, ne hapsizzatok le :D

2013. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

#25


Miért nem gondolkodik így az összes csaj? Sokkal jobb lenne az élet és a sok smucig vendéglős mehetne a csődeljárási perekre.

2013. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy nő létemre látom, hogy mennyire ostobán viselkednek a mai lányok. s: már nem is a szerelmet keresik, hanem szexért cserébe azt gondolják, hogy majd valaki szeretni fogja őket.. ha meg mégse erre mennek, akkor bulinak fogják föl az egészet, de persze a seggük is ki legyen nyalva.. ezt aláírom, rengeteg ilyen van, elszomorító :/
2013. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Sőt. Engem pont ma szóltak meg a barátaim, amikor megtudták, hogy miért szakítottam a párommal. Azért, mert áthidalhatatlanul nagy különbség van köztünk pénzügyileg. Rengeteget keres, a családja is milliomos, én meg itt vagyok az átlagkeresetemmel, a lakáshitellel, és egyszerűen kényelmetlenül éreztem magam mellette... Pedig soha, de soha nem nem hányt a szememre semmit, sőt! Ráadásul őrülten szerelmes vagyok belé, de egyszerűen nem tudtam ezt a helyzetet hogy kezelni. Lehet, hogy rosszul döntöttem, sőt biztosan. A szívem megszakadt, már két hete csak bőgök, mint a hülye, de tudom, hogy képtelen vagyok ezen a dolgon túl lépni, mert egyszerűen engem pl frusztrál, hogy a párom mondjuk 40* többet hoz haza.... Hát ez van :(
2013. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

:((((( ez szomorú..


szerelmet pokolian nagyon nehéz találni, nem tudnátok megbeszélni esetleg? nem az ő pénzéből élsz, nem kéne hogy ez ekkora probléma legyen :/

2013. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Köszönöm :(

Nem, nem tudjuk megbeszélni, hiszen nincs is mit... Ő nem érti, hogy ez nekem miért probléma, és igazából én sem tudom megmagyarázni. Csak olyan "kis senkinek" érzem magam mellette, pedig tudom, hogy nem vagyok az, és neki aztán végképp nem számít a pénz. Mondjuk nekem sem, de nekem máshogy nem. Látod, még itt sem tudom normálisan elmagyarázni :(

2013. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!