Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a féltékenységet? = (

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a barátommal(18) 2 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem őt, és látom rajta, hogy ő is engem. Megértjük egymást mindenféle téren, egyetlen egy problémám van csak, az pedig nem más, mint a féltékenység. Együtt szoktunk járni szórakozni, és mikor meglátom, hogy más nőt megnéz, akkor elkap az idegbaj. Legszívesebben odamennék a csajhoz, kitépném az összes szál haját:S tudom, hogy ez már beteges, de nem szeretném őt elveszteni. :'( Szép és csinos nőnek tartanak, de mindenkinél van szebb, és csinosabb is, így ez rám is igaz. És tudom, hogy most mindenki azt fogja írni, hogy pont ezzel fogom elveszteni, de akkor is olyan rossz érzés. Na meg, amikor haverjaival vagyunk, és dicsérgeti előttem a nőket....:S olyankor legszívesebben felkötném magam egy fára:'( persze ha én csinálnám ezt, ő még jobban ki lenne bukva. 2 éve volt egy másik barátom(másfél évig voltunk együtt), és vele is ugyanezt csináltam. Hozzáteszem, hogy ez miatt lett vége a kapcsolatunknak, mert addig-addig féltékenykedtem, hogy a végén tényleg megcsalt. A mostani barátomat nem szeretném elveszíteni, érzem, hogy ő az igazi! *.* Ilyen jó még sose volt senkivel, csak ez a hülye féltékenykedés ne lenne! :|:| Meg néha szokott olyan megjegyzéseket tenni, hogy jó lenne, ha most már elkezdenék fogamzásgátlót szedni, mert akkor híznék is(mióta vele vagyok 6 kilót fogytam), meg A MELLEIM IS NAGYOBBAK LENNÉNEK!!!!! És ilyenkor jóhogy úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó neki??!!!!!! :( Már egy párszor mondta ezeket, de mégegyszer felhozza, akkor mondom neki, hogy akkor helóóó, szia, keressél olyat, aki tökéletes, és megfelel neked! :S Olyan rossz érzés, mert tudom, hogy más srácok a fél karjukat odaadnák értem, és megbecsülnének. Úgy érzem ő nem teszi ezt. :S Ő sem tökéletes, mégsem mondok neki ilyeneket. Amúgy nem az zavar, hogy megnézi a jó nőket, hanem az, hogy úgy csinálja, hogy látom. :S Nekem is tetszenek más pasik rajta kívül, de mindig úgy nézem őket, hogy ne lássa, nehogy rosszul essen neki. Na fiúk-lányok!!!!!!!!! Ezeket egy pasinak hogy magyarázzam el?=(=(
2011. márc. 25. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz dolog a féltékenység...

de valahogy meg kell bíznotok egymásban.

Ha veled van akkor gondolom téged szeret.

Az egyik srác nekem is ilyeneket mondd h szedjek fogamzásgátlót csaka zért h hízzak . Holott még pasival sem voltam ..

Azt tudom tanácsolni,hogy beszéljétek meg ezt a dolgot ..

Ennyire féltékenynek meg nem szabad lenni :/

tudom,hogy nehéz,de valahogyan küzd le vagy nem tom..

mert akkor csak rosszabb lesz és elveszíted.

2011. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja és 16/l
2011. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát nem sokat segítettél:/ vki vmi értelmesebb választ esetle??:)
2011. márc. 27. 16:52
 4/9 anonim ***** válasza:
ha egyszer már elveszítetted a pasidat emiatt, vegyél energiát magadon és kalapáld bele a fejedbe hogy téged szeret...és melyik pasi nem nézi meg a jó nőket...az pedig egyértelmű, hogy jobbá akar varázsolni mert a férfiak telhetetlenek de ennek ellenére szeret...valszín azért is vagy ennyire féltékeny mert nem bízol magadban hogy szép okos stb vagy...am meg minden fejben dől el...dönts el nem leszel féltékeny és kész... sok szerencsét :D
2011. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
előző 19/L
2011. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dorci.1991 válasza:
Az igaz, hogy mindenkinél van jobb, de valószínűleg a barátod azért van veled, mert neki te vagy a legszebb. A féltékenység tényleg megölhet egy kapcsolatot, és ha nem adott rá okot, hogy féltékenykedj, akkor ne tedd. Minden pasi megnézi a szép lányokat, az én barátom is. (pedig mi már 4 éve együtt vagyunk) De ez nem számít megcsalásnak. Te is írtad, hogy titokba te is megnézed a pasikat. Örülj neki, hogy ő nem titokba nézegeti. Ha meg akarna csalni, akkor nem olyan feltűnően nézné őket. Amúgy meg a bizalom minden párkapcsolat alapja, és ha ez nincs meg, akkor egy kapcsolatnak nincs értelme, mert tuti, hogy ez miatt lesz vége.
2011. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát úgy küzdjed le, hogy megpróbálod elképzelni magad ilyenkor kívülről, hogy mégis hogy nézhet rád ilyenkor a srác, vagy miylen ciki lehet neki, hogy égeted.

Aztán megpróbálod elképzelni azt, hogy hogy nézhetnek mások rátok. Milyen szánalmasan nézhet ki, hogy együtt van két fiatal és a nő nem tud megbízni a férfiben, de mégis vele van.


Meg mondjuk a sráccal is közölhetnéd, hogy azzal ha más csajokat néz úgy, hogy te is látod meg mások is látják, hogy te látod, azzal téged éget le mások előtt, úgyhogy nézegesse őket ha nem tudja megálni, de ne akkor amikor te is ott vagy. ez illem kérdése.

2011. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként ah meg kritizálja a tested, meg még gyógyszerekkel tömne, hogy jobban kézreálljon neki a melled, akkor mit veszed iylen komolyan ezt a srácot?


Csak szexre kellesz neki, meg a kapcsolatotok is tök gyerekcipőben jár.


Nézd meg az enyémet milyen szinten bonyás.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! most még jobban összezavarodtam.. :) hát kedves utolsó, tényleg elég bonyás:D
2011. márc. 28. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!