Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek? A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek? A barátommal már lassan 2 éve együtt vagyunk. Nem fiatal már

Figyelt kérdés
30 éves és mindig más csajokról beszél h ez milyen jó csaj az milyen jó. Közbe meg azt állítja h szeret. Szerintetek lehet ebből a kapcsolatból komolyabb? nem tudom már mit csináljak. Néha szeretem máskor meg. L 23 Volt már valaki ilyen helyzetbe?
2013. febr. 4. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
A barátod nem túl tapintatos, ebből nekem az jön le, hogy nem vagy fontos neki. Nyilván mindenki megnéz más csajokat, de nem kellene ilyen szinten foglalkoznia más nőkkel, főleg nem folyton ilyen kijelentésekkel traktálni téged.
2013. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te meg beszélj neki a pasikrol, hogy ez milyen jol néz ki, az milyen férfias, amaz milyen izmos, stb. Vagy veszi a lapot és abbahagyja, vagy zavard el.
2013. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

surmó.

mondtad már neki,hogy neked ez rosszul esik?

2013. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet ebből a kapcsolatból komolyabb is. Ő tudja, hogy téged zavar mikor más nőket dicsérget? Persze a férfiak többsége tudja, de ő is. Lehet hogy csak tapintatlan, és csak rosszul kezeli ezt a dolgot. Mond meg neki, hogy ez téged mennyire zavar. És egy 30 éves férfi még igenis fiatal
2013. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A barátod biszex és csak pletykál, vagy felejtsd el!
2013. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondtad neki, hogy ez zavar?
2013. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondtam persze az elején nem volt ilyen csak amikor már úgymond összeköltöztünk egy kis időre egy helyen dolgozunk együtt vagyunk minden nap. Azt mondja h szeret de így az önbizalmam is csak csökken h ez milyen jó nő... Olyan mintha nem lennék neki elég jó.
2013. febr. 4. 12:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy gondolod, hogy megunt?
2013. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom.....
2013. febr. 4. 16:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan, mintha a haverjának tartana.

Vagy túl magabiztos, és nem tudja elképzelni, h hoppon maradhat.

2014. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!