Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ha a női körülmetélésrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha a női körülmetélésről van szó ti nem akadtok ki?

Figyelt kérdés
én teljesen kiakadok,főleg ha az öcsém és a haverjaitól azt hallom,hogy már megint a kipinázásról van szó.
2013. júl. 8. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
De. De sajnos valahol ez "normális". Sőt, olyan is van hogy mellvasalás... nem fejtem ki, a fantáziádra bízom...
2013. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ő őő még soha nem hallottam róla xD
2013. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Ne zavarjon hogy felénk ezt nem alkalmazzák!

Közép-Kelet,Ázsia és Afrika bizonyos részein divat,elég barbár módszerekkel!

Szóval nem is értem ezt a kérdést,hogy jutott ez eszedbe?

2013. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
hmm...figyelj, ízlések és pofonok...
2013. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
engem inkább az a megjegyzés zavar,hogy kipinázás.
2013. júl. 8. 23:14
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerencsére nem túl gyakran kerül szóba...
2013. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
De eléggé, hiszen az nem körülmetélés, inkább kimetszés, undorító céllal.
2013. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Öcséd körül van metélve ? Mert én igen. A nővérem kiskoromban mindig fogdosott ott, alig bírtam leszoktatni róla :-) De lányokat nem szoktak. Legalábbis nem is hallottam róla, hogy magyar lányokkal ezt tennék (talán jobb is).
2013. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Most miért is zavar ez téged? Az öcsédnek fogalma sincs miről van szó, szerintem. Ezt itt nálunk nem igazán érti meg senki. Azok a nők akik ebben élnek másként látják, de szerintem nekünk semmi közünk nincs hozzá. Mi nem csináljuk és kész. Ők pedig azt csinálnak amit akarnak. Mi se erőltessük rájuk a mi szokásainkat, ők sem miránk az övékét és kész.
2013. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A noi korulmetelesnek is ugyanaz a celja, mint ami az eredeti celja a ferfiak csonkitasanak.

Nekem is megcsinaltak es pedig lehetett volna mast is csinalni, a teljes korulmetelesen kivul van egyeb,civilizalt megoldas is, tobb is, de ez volt az egyszeru az orvosoknak. Csak a bajom van emiatt :(

2014. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!