Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merek szemezni/ a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek szemezni/ a szemébe nézni annak a srácnak, aki 2 éve bejön?

Figyelt kérdés
Akkor tetszettem neki, és úgy érzem most is, mert sokszor szokott nézni. Egy pár alkalom volt rá, hogy összenéztünk, de utána nem mertünk egymásra nézni. Amúgy csodálkozom a srácon is, mert tipikusan az a pasi, aki minden csajnak kell, dumás is...
2013. júl. 9. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért mert önbizalomhiányos vagy.
2013. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1- nem vagyok önbizalomhiányos. Az utóbbi idôben elég sok pozitív visszajelzést kapok a férfiaktól, szóval egyre több önbizalmam van.
2013. júl. 9. 08:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól még az vagy. Csak nem vagy hajlandó beismerni. Ha bíznál magadban, akkor képes lennél a szemébe nézni.
2013. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Azt hittem azért nem néztél a szemembe mert nem jövök be. Írj rám facebookon és megbeszélhetünk egy randit nekem is bejösz. :D
2013. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
9:03 hat nagyon vicces vagy :)))
2013. júl. 9. 09:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlat kérdése az egész szerintem. Mi lehet a legrosszab kimenetele egy szemezésnek? Nincs vesztenivaló, az egy móka :) Ebbe gondolj bele, és menni fog.
2013. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!