Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lanyok miert szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok miert szeretik anyira a macskakat?

Figyelt kérdés
ha en utalom a macskakat akor soha nem lesz csajom?

2013. júl. 9. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
mert olyan sunyik, mint ők xD
2013. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

khm mert szeretnek nyalogatni....


Am mert kis "aranyos" keveset eszik,dorombol.oda megy hozzá stb...

Szerintem

2013. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Zakathol ***** válasza:

Mert cukik, puhák, aranyosak, nem kell utánuk összeszedni a szart, nem hugyozzák össze a lakást. Ilyenek. Hullik a szőrük, de a lányok imádják őket egész nap fésülgetni.


Most pedig, miután túltettem magamon az általánosításon, még annyit hozzátennék, hogy nemmindenki szereti annyira a macskákat. Ismerek nem egy csajt aki utálja őket.

2013. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Gyűlölöm őket, érdekállatok, a kutya sokkal hasznosabb, aranyosabb.

Egy nagy termetű meg még ugyan:P

2013. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem szeretem a macskákat, persze nem zavarnak meg volt nekem is de a kutya tényleg értelmesebb jószág, bár nálam a patkány a nyerő jah és igen lány vagyok :D
2013. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mellesleg a volt barátomnak voltak macskái. Azok egész napa háztetőn lófráltak, ennyit csináltak.

Megszerettettem vele a kutyákat, és most egy amstaff a legjobb barátja:P Azóta sokkal boldogabb ember.

2013. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én pasi vagyok, és van macskám?!

akkor msot mivan?! meleg vagyok?! XD

am a csajom utálja a macskámat, szal nálunk megfordult ez a dolog, de szerencsére ott nemtartunk hogy ő dug meg engem..XD (még, de csaknam már!!! :D)

2013. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, a macskákat szeretem (inkább eltűröm) a kutyákat meg utálom. Most akkor mi van?
2013. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a macska vadászó, ezért napközben nyugodtabb, nem eszi a szart, tisztálkodik is,

a kutya megeszi másik kutya szarát, sőt bele is hempereg minden szarba, ezért többet kell tisztítani őket,

ha ezek alapján kell választani, akkor macska, itthon amúgy kint kutya van N

2013. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A macska sokkal okosabb pont ezért nem hódol be mint egy kutya :)
2013. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!