Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy egy pasi csak a testem vagy a lelkemre pályázik? Hogy viselkedik egy pasi ha többet szeretne mint szex?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 13:48
1 2
 11/20 GentLnazi ***** válasza:
37%
Csak a tested kell a férfiaknak az esetek nagytöbbségében,bocs...,de ez van.
2013. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11-es: Nem feltétlenül igaz...
2013. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%

egy pasi mindig a szexre hajt elsősorban :)

utána jöhet a többi.

2013. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Te milyen idős vagy?

És a srác hány éves?

2013. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha patája, szarva, villás farka van, akkor a lelked kell neki.
2013. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.Ne legyél már ennyire suta nőszemély könyörgöm.Ezt egy valamire való nő,kb 1 óra beszélgetés után megtudja állapítani magában hogy lyukra vár e vagy sem a pasi.

Én jópárszor hajtottam csak dugásra,egytől egyik minden nő levágta mi a helyzet.Az már más kérdés hogy volt olyan aki benne volt ennek ellenére.Szóval szerintem ezt egy valamire való nő megérzi és megtudja állapítani.

De azért annyit hozzáfűznék hogy amelyik csajtól nem csak szexet akarok,sokkal de sokkal öszintébb vagyok és sokkal többet beszélgetek vele,érdeklődöm felőlle,dícsérem,kedveskedek neki.Ha ezekből 2-3 elmarad,akkor csak lyukra játszom,ami nálam nagyon ritka,mivel imádoma nőket és nem szeretem őket átverni.

2013. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"lelkedre pályázik"? Mi ő talán a Lélekfaló?


Amúgy meg aki egészséges az vagy testedre hajt vagy rád, de ebbe is beletartozik a "testi kapcsolat" ha érted mire célzok.

2013. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
"...csak orál volt" Na ez se akar tőled normális kapcsolatot. ;)
2013. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az érdek feszítő hasznos válaszokat! :DDD

igazából legbelül én is tudom csak lyukra játszik...de az a pici bizonytalanság csak ennyi :)

2013. júl. 9. 14:17
 20/20 anonim ***** válasza:

Lelkedre?


Ha pap, akkor gyanús, hogy meg akarja a lelkedet menteni az elkárhozástól. Ha nem az, akkor gyanús, hogy csak jól meg akar tolni. Legalábbis legtöbb pasi így működik.

2013. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!